KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Kraków Holandia

Cechowa 51
30-614, Kraków
małopolskie


tel: +48 666 66 10 20
kom: +31 687 75 06 02
email: biuro@poeuropie.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Busy do Holandii z Krakowa organizowane przez renomowaną i licencjonowaną firmę PoEuropie sprawią, że z przyjemnością zechcesz korzystać z połączeń busem. Oferujemy zniżki dla grup a także preferencyjne wyjazdy busem Kraków Holandia organizujemy regularnie. Codzienne wyjazdy busem do Amsterdamu z Krakowa oferujemy z doświadczonymi kierowcami.

O firmie:

Cena busa do Holandii z Krakowa?

Jeżeli potrzebujesz taio i szybko dostać się do Amsterdamu z Krakowa - zapraszamy do zapoznania się z naszym korzystnym  cennikiem. Gwarantujemy tanie wyjazdy w rózne dni tygodnia. Wygodne powroty do Polski w określonych dniach.

Bus Amsterdam Kraków najtaniej !

Busy do Amsterdamu z Krakowa oferujemy Państwu poprzez przewóz osób Kraków Amsterdam w dobrej cenie z doświadczonymi kierowcami. Zamów u nas transport z Krakowa do Aasterdamu i jedź bezpiecznie! Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób oraz drobnych przesyłek.
 
Wieloletnie doświadczenie w podróżach po Europie sprawia, iż świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a zadowolony Klient trafia  
bezpiecznie do celu. Podczas podróży do Państwa dyspozycji oddajemy: dostęp do internetu WiFi, DVD Video oraz TV.

bus krakó amsterdam holandia tanio codziennie