KrajowyTransport.pl

Kategorie

Avangarda - przewozy Kamil Żerko

Wodna 19 a lok. 2
64-965 , Okonek
wielkopolskie


tel: ( 67 )345-11-88
kom: 609- 998- 180
tel 2: 609- 818- 709
email: biuroav-busy@wp.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport pasażerski
Charakterystyka firmy: Busy do Niemiec z Zachodniopomorskiego a także przewóz osób Zachodniopomorskie Niemcy oferujemy tanio na wyjazdy Niemcy Zachodniopomorskie. Zamów bus do Niemiec z Zachodniopomorskiego w dobrej cenie.

O firmie:

Przewóz osób z Zachodniopomorskiego do Niemiec a także busy zachodniopomorskie Niemcy odprawiamy regularnie. Zamów bus Niemcy Zachodniopomorskie w dobrej cenie. Oferujemy na transport osób Wielkopolska Niemcy. Nasze busy do Niemiec z Okonka są bezpieczne i posiadają dobrą renomę. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem na wyjazdy do Niemiec z Okonka.

Av-busy jest firmą transportową zajmującą się przewozem osób i paczek. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku krajowym i międzynarodowym. Świadczymy kompleksowe usługi transportowe od 2005. Działamy na terenie Północno-Zachodniej Polski oraz na obszarze większości Niemiec. Stawiamy na bezpieczeństwo i zadowolenie klienta. Dzięki znajomości rynku i Twoich potrzeb staliśmy się innowacyjni i niepowtarzalani wśród rodzimych przewozników.

ZAPEWNIAMY :

► wyjazdy do Niemiec wtorki i piątki (rano)

► powroty z Niemiec środy i soboty (rano)

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie przewozów osób i paczek do Niemiec AV-busy

flota busow do niemiec z pomorza zachodniego

certyfikat avangarda busy niemcy zachodniopomorskie