KrajowyTransport.pl

Kategorie

Busy do Niemiec Grochowscy

Moniuszki 9
77-400, Złotów
wielkopolskie


tel: (067) 263-72-47
kom: 602-732-519
tel 2: 664-327-394
email: grochowscy-przewozy@wp.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Niemiec
Charakterystyka firmy: Busy do Niemiec Złotów zarówno przewóz osób do Niemiec Złotów realizujemy przez usługi transportowe na najwyższym poziomie. Od wielu lat wykonujemy nasze przejazdy dzięki czemu dostosowaliśmy naszą flotę do potrzeb najbardziej wymagających pasażerów.

O firmie:

Busy ze Złotowa do Berlina a także transport osób Frankfurt Złotów prowadzimy regularnie dobrymi busami. Zamów u nas przejazd ze Złotowa do Niemiec w okazyjnej cenie!

Specjalnością naszej firmy Licencjonowane przewozy pasażerskie Grochowscy jest przewóz osób z miejsca zamieszkania pod wskazany adres.W branży transportowej działamy już od 15 lat, a zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz opracować taką ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

Wyznacznikiem jakości naszych usług jest indywidualne podejście do Klienta, fachowa i miła obsługa o wysokim standardzie. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort podczas podróży oraz punktualność kierowców a także ubezpieczenie Klienta na czas przejazdu. Dysponujemy niezawodną flotą busów i mniejszych aut osobowych oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Paczki odbieramy z podanego adresu i dostarczamy pod wskazany adres. Zgłoszenia prosimy dokonać telefonicznie.

► Paczki max. 30kg  - 30€ / 120zł*

► Paczki powyżej 30 kg oraz niestandardowego gabarytu uzgadniamy indywidualnie.