KrajowyTransport.pl

Kategorie

Busy do Niemiec Grochowscy

Moniuszki 9
77-400, Złotów
wielkopolskie


tel: (067) 263-72-47
kom: 602-732-519
tel 2: 664-327-394
email: grochowscy-przewozy@wp.pl
www: www.grochowscy-przewozy.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Niemiec
Charakterystyka firmy: Busy do Niemiec Złotów zarówno przewóz osób do Niemiec Złotów realizujemy przez usługi transportowe Złotów. Jeżeli busy wielkopolskie Niemcy to także busy Berlin wielkopolskie i ogólnie przewozy do Niemiec z wielkopolskiego

O firmie:

Busy ze Złotowa do Berlina a także transport osób Frankfurt Złotów prowadzimy regularnie dobrymi busami. Zamów u nas przejazd ze Złotowa do Niemiec w okazyjnej cenie!

Specjalnością naszej firmy Licencjonowane przewozy pasażerskie Grochowscy jest przewóz osób z miejsca zamieszkania pod wskazany adres.W branży transportowej działamy już od 15 lat, a zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć potrzeby naszych klientów oraz opracować taką ofertę, która spełni Państwa oczekiwania.

Wyznacznikiem jakości naszych usług jest indywidualne podejście do Klienta, fachowa i miła obsługa o wysokim standardzie. Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort podczas podróży oraz punktualność kierowców a także ubezpieczenie Klienta na czas przejazdu. Dysponujemy niezawodną flotą busów i mniejszych aut osobowych oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

UWZGLĘDNIAMY RABATY PRZY ZAMÓWIENIACH GRUPOWYCH !!!

Paczki odbieramy z podanego adresu i dostarczamy pod wskazany adres. Zgłoszenia prosimy dokonać telefonicznie.

► Paczki max. 30kg  - 30€ / 120zł*

► Paczki powyżej 30 kg oraz niestandardowego gabarytu uzgadniamy indywidualnie.

http://www.kryniatrans.pl/images/6.png