KrajowyTransport.pl
Kategorie

Szkolenia ADR towary niebezpieczne

Kursy ADR Jarocin

-
56-300,
Jarocin
wielkopolskie

O firmie:

Kwalifikacja wstępna oraz rzeczowe i tanie kursy ADR - to wszystko w niskiej cenie znajdziesz w OSK Paterek.

Gwarantujemy dobrą atmosferę, aktualną wiedze o przewozie ładunków niebezpiecznych oraz pewność - że zdobywana wiedza jest na najwyższym poziomie co zaprocentuje w Twojej pracy.

Więcej

Kursy ADR Milicz

Adama Mickiewicza 19
56-300,
Milicz

O firmie:

OSK Paterek oferuje Ci kursy ADR na wysokim poziomie w niewielkich pieniądzach! Jesteśmy liderem w prowadzeniu kursów specjalistycznych, cysterny, nalewaki czy HDSy - przygotujemy Cię do pracy w każdym rodzaju transportu.

Zapewniamy najlepszą kadrę wykładowczą z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych.

Więcej

Szkolenia RID Zgorzelec

Lubańska 27 A
59-900,
Zgorzelec

O firmie:

Interesują Cię szkolenia RID w dolnośląskim? Pragniesz uzyskać specjalne kwalifikacje z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych koleją?

Zadzwoń do DYLPOLU i zamów sobie miejsce u najlepszych szkoleniowców z zakresu materiałów niebezpiecznych transportowanych koleją.

Więcej

Szkolenia ADR Koszalin

Plac Kilińskiego 9/24
75-307,
Koszalin

O firmie:

Szkolenia ADR w zachodniopomorskim w dobrej, przystępnej cenie oferujemy na różne kategorie, które pragnie uzyskać kursant.

W naszej bogatej ofercie każdy kierowca znajdzie dogodny termin na rózne typy szkoleń, zapewniamy terminowość, fachowość oraz jakość szkoleń ADR w zachodniopomorskim.

Zadzwoń pod numer w ogłoszeniu!

Więcej

OSK PRAWKO ADR w Dębicy

Krakowska 28
39-200,
Dębica

O firmie: Kursy ADR Dębica oferujemy z profesjonalnym szkoleniowcem który poprowadzi Państwa poprzez szkolenia ADR w Dębicy zakończone stosownym egzaminem. Dzięki nam przeszkolenia pracowników z zakresu materiałów niebezpiecznych będą szybkie, fachowe i przyjemne. Zapraszamy na...
Więcej

Kursy ADR Garwolin

Garwolin
-,
Mazowieckie
mazowieckie

O firmie: Kursy ADR Garwolin a także szkolenia ADR w Garwolinie oferujemy z wykwalifikowanym doradcą transportowym. Oferujemy szkolenia ADR w Garwolinie na najwyższym poziomie, dzięki nam wiedza o ładunkach niebezpiecznych będzie pełna i poszerzona. Zamów u nas kurs adr w Garwolinie w...
Więcej