KrajowyTransport.pl

Kategorie

PHU Kamyktrans Grzegorz Szczepaniak

os. Sikorskiego 34d/1
44-240, Żory


tel: PL +48 91 817 22 42
kom: PL +48 793 175 222
tel 2: UK +44 78 7185 7781
email: info@kamyktrans.pl
www: www.kamyktrans.pl
Branża: Transport towarów
Podbranża: Paczki Londyn,Wielka Brytania
Charakterystyka firmy: Tanie paczki Anglia Polska Kołobrzeg oddajemy jako przewozy paczek do Anglii czy transport rzeczy do Londynu z Żor. Kurier Londyn Kołobrzeg odchodzi obsługując busy Polska Cambridge czy wyjazdy Żory Norwich. Jeżeli chodzi o przesyłki Polska-Anglia Żory to najlepsze przewozy metodą door to door Słupsk oddajemy podczas przesyłki do Anglii z Żor. Busy do Londynu zabierają paczki do Wielkiej Brytanii zachodniopomorskie

O firmie:

Przewozy paczek Anglia Żory w tym przewóz paczek do Londynu z Kołobrzegu. Firma Kamyktrans to firma z kilkuletnim doświadczeniem . Specjalizujemy się w transporcie przesyłek na trasie

Kamyktrans to tani i bezpieczny sposób na przesłanie paczki z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski. Dzięki zespołowi doświadczonych kurierów Twoja przesyłka zostanie szybko przetransportowana do Wielkiej Brytanii i dostarczona pod wskazany adres w odpowiednim czasie. Dzięki kompleksowej obsłudze nie musisz martwić się o formalności - odbierzemy od Ciebie paczkę i prześlemy prosto w ręce adresata.

Teraz dzięki wyjątkowo konkurencyjnym cenom możesz przesyłać paczki do Wielkiej Brytanii niezwykle tanio. Zapoznaj się z naszym cennikiem i złóż zamówienie. Doręczamy paczki do Londynu oraz wielu innych miast w Anglii.

Facebook

Zapewniamy szybką dostawę od drzwi do drzwi w ciągu 96 godzin. Co to oznacza? Nie musisz nigdzie zanosić paczki. Przyjedziemy do Ciebie, dobierzemy przesyłkę i w ciągu 4 dni oddamy ją w ręce adresata. Dojeżdżamy do każdego miejsca w Polsce oraz do wielu miast w Wielkiej Brytanii.

Transporty wykonujemy regularnie i cotygodniowo. Używamy nowoczesnych, dużych vanów, dzięki czemu przewieziemy nawet przesyłki o znacznych rozmiarach, m.in.:

  • meble
  • sprzęt RTV/AGD
  • pojazdy (rowery, skutery, quady, motocykle)
  • towary na paletach
  • nadbagaże osób podróżujących samolotem
  • produkty zakupione w eBay

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możemy zaoferować Ci najwyższą jakość usług kurierskich i krótki termin dostawy. Dla nas liczy się Twoja satysfakcja.

Tania dostawa paczki od drzwi do drzwi

Ubezpieczenie w standardzie

Pewny i niezawodny serwis

Konkurencyjne ceny

http://www.naszlondyn.co.uk/foto_dane/user/maxi/4412_0.jpg