KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport do 24 ton z Legnicy

Wilczyce 15
59-223, Krotoszyce
dolnośląskie


tel: 509 376 242
kom: 509 376 242
tel 2: -
email: [email protected]
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport do 24 ton
Charakterystyka firmy: Firma oferuje usługi transportu towaru z Legnicy do 24 ton, byś nie musiał kłopotać się w jaki sposób przetransportować swoje ładunki do celu. Z nami przewóz towaru do 24 ton jest najbardziej korzystny również cenowo, a jeśli chodzi o szybkość dostarczenia, to nie powinieneś się obawiać - dzięki dobrej logistyce dostarczamy wszelkie towary na czas.

O firmie:

Tani transport towaru Legnica

Zdajemy sobie sprawę, że transport towaru do 24 ton z Legnicy musi zostać przeprowadzony sprawnie i szybko. Jednak przy całej doskonale opracowanej logistyce bierzemy pod uwagę także to, by transportowanie palet było po prostu bezpieczne. Dlatego zatrudniamy najlepszych kierowców i dbamy o stan naszej floty. Dodatkowo, każdorazowe przewożenie palet jest ubezpieczane, by zrekompensować Ci straty, które wynikną nie z naszej winy na trasie.

Przewóz towaru ciągnikiem siodłowym - Legnica

W sprawach dalekiego transportu najlepiej skorzystać z doświadczonej firmy transportowej, takiej jak nasza. Nie dość, że przewóz traktujemy priorytetowo, to ubezpieczamy każdy transport, byś miał pewność, że ładunek dotrze do celu w niezmienionym stanie.

Chcemy przybliżyć Państwu naszą firmę w jak największym stopniu, by każdy mógł poczuć spokój i pewność powierzając nam swój towar. Jesteśmy na polskim rynku od kilku lat i wciąż wierzymy w to, że współpraca z każdą firmą może przebiegać w miłej i sympatycznej atmosferze. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy klient był w pełni zadowolony.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/r50.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/r51.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/r52.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/r53.jpg