KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy do Amsterdamu z Białegostoku

Rzemieślnicza 30B/21
15-773, Białystok
podlaskie


tel: Holandia tel. +31 684 392 622
kom: Polska tel. +48 518 349 303,
tel 2: Belgia tel.+32 488 25 78 61
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Szykujesz się do pracy zagranicą? Zastanawiasz się jak dotrzeć na miejsce? Tanie busy do Amsterdamu z Białegostoku zabiorą Cię pewnie i szybko do celu, zapewnimy w trasie komfortowe warunki przejazdu. DVD, dwóch kierowców oraz dogodne dni wyjazdów i powrotów sprawią, że zechcesz jeździć wyłącznie z PUMA Line! Tanio, szybko solidnie do Amsterdamu z Białegostoku od drzwi do drzwi. Dla stałych klientów atrakcyjne obniżki!

O firmie:

Busy Holandia Białystok tanio

Nasze busy Białystok Holandia zapewnią Państwu szybką, a przede wszystkim wygodną podróż, bowiem wyposażone są w regulowane fotele, DVD oraz klimatyzację. Zamawiając nasze auta oferujemy pełen serwis od zabrania klienta spod domu do drzwi w dowolnym holenderskim mieście. Na trasie jesteśmy obecni od wielu lat co pozwoliło nam poznać najkrótsze trasy. Dzięki naszym doświadczeniom pasazerowie są bezpieczni, jadą wygodnie i terminowo do celu.

Przewóz osób Białystok - Amsterdam cena?

Kwoty za przejazd są zróżnicowane w zależności od miejsca podjęcia klienta. Bilety zawsze będą tańsze dla osób podążających z miejscowości przelotowych pod granicą, jednak mając na uwadze popularność naszej marki - obniżamy nasze ceny przewozu.

Wybierając PUMA Line zapłacisz mniej niż u większości przewoźników na trasie białystok - Holandia

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t863.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t864.jpg

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t865.jpg

reklama puma line