KrajowyTransport.pl
Kategorie

Pewność, czas, bezpieczeństwo - VIP Line

Jak, w niełatwych czasach kryzysu, udaje się krajowemu przedsiębiorcy połączyć skuteczność działania, opłacalność i komfort usługi. O prostej drodze do sukcesu rozmawiamy z Panem Sławomirem Łoboda - właścicielem licencjonowanej firmy przewozowej VIP Line. ( http://vip-line.pl )

KT :  Witamy w mroźny, rześki, styczniowy dzień.Jak widać pogoda nie zatrzymuje firmy, ma Pan już za sobą parę zim w zawodzie. Posiada Pan przecież licencję od czterech lat; ciężko było ją zdobyć?

VIP Line : Licencję posiadamy od 2008 roku, dzięki rzetelnemu przygotowaniu wymaganych dokumentów wniosek był rozpatrzony szybko i pozytywnie.

KT : Po drobnym wywiadzie, dowiedzieliśmy się, że selekcjonuje Pan także pracowników? Jakie cechy muszą spełniać ażeby mogli wozić Państwa klientów?

VIP Line : Tak, to prawda (śmiech) od naszych pracowników wymagamy troszeczkę więcej. Odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie w przewozie osób, wysoka kultura, prezencja. Kierowców na rynku jest wielu, nie ryzykujemy i stawiamy na sprawdzonych ludzi. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

KT : Patrząc na auta warto zauważyć, że flota chyba pochodzi z salonu, nie z drugiej ręki? Jak udało się Panu pogodzić normalne ceny przejazdu z komfortem i niezawodnością Mercedów? Gdzie tkwi tajemnica sukcesu?

VIP line: Recepta jest prosta, ciężka praca i zaufana marka. Ludzie chętniej wybierają Mercedesa niż inne auta. Czysta kalkulacja, jeśli w tej samej cenie moga dotrzeć na miejsce luksusowo i wygodnie w alternatywie do starego, zdezelowanego busa. Ponadto profesjonalna obsługa klienta pozwala stworzyć odpowiedni klimat dla biznesu.

KT: A jak wygląda sytuacja z drogami krajowymi, czuje Pan różnicę czasu i komfortu podróży po wyjechaniu z Polski? Woli Pan podróżować po Belgii czy Holandii?

VIP Line : Mamy coraz więcej autostrad w Polsce, komfort powoli zaczyna być porównywalny np. z Niemcami. Osobiście wolę podróżować po Holandii, jest czytelna i posiada najlepsze autostrady. Nawigacja jest tam zbyteczna, zresztą, patrząc po ostatnich rewelacjach w których starsza belgijka dojechała do Chorwacji nie do Brukselii kierując się GPSem...

KT : Czy zgodzi się Pan z tezą : "kryzys powoduje odpływ Polaków za granicę, przysparza zleceń kierowcom busów?" Czy jednak odbywa się to innymi kanałami?

VIP Line : Jak najbardziej, otrzymujemy mnóstwo zleceń z biur i agencji pracy. Czuć ruch, może się przełoży na branżę w niedługim czasie?

KT :  Podobno ludzie wyjeżdżający z Państwem za granicę mogą liczyć na pomoc związaną z pracą czy też finansami?

 VIP Line : W 2012 roku poszerzyliśmy ofertę o pośrednictwo w rozliczaniu podatku z Holandii, Belgii, Niemiec i Danii. Ponadto oferujemy dodatkowe ubezpieczenia, to naturalna kolej rzeczy dla rzetelnej firmy z naszej branży.

Dziękujemy za rozmowę, życzymy spokojnej podróży Panu i pasażerom.

Redakcja KrajowyTransport.pl

 

 

 

 

 

 

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów