KrajowyTransport.pl
Kategorie

ADAR rusza na Niemcy!

Kreatywna i żywa spedycja ADAR ciągle poszukuje nowych rynków a także rozbudowy znanych i sprawdzonych kierunków. Pozycja ratingowa zobowiązuje, dlatego spedycja ADAR już może pochwalić się nowymi sukcesami. A chodzi konkretnie o nowe kontrakty z niemieckimi kontrahentami - zdradza dyrektor spedycji ADAR pan Adam Aszyk.

 

700 frachtów dla naszych klientów to nowe ładunki, nowe ładunki to przymus zwiększenia floty. Nie bierze się to z powietrza, powiew świeżości na rynku niemieckim jest odczuwany dla spedycji ADAR, trzeba bowiem wiedzieć skąd wieje wiatr.

Warto zauważyć, że terminowość i fachowość spedycji ADAR wzbudziły uznanie za zachodnią granicą, gdzie nie brakuje przecież solidnych rodzimych firm. ADAR potrafi jednak połączyć zdrową politykę terminowych płac, solidnych kierowców i grubsze kontrakty co skłoniło Niemców do podpisania umów - twierdzi pan Adam Aszyk.

Spedycja ADAR odznaczona Gepardami Biznesu 2012, wysokim ratingiem A1 wywiadowni D&B a także Certyfikatem Rzetelności KRD święci nowe sukcesy, wraz z nią kierowcy decydujący się na współpracę.

 

Redakcja KrajowyTransport.pl

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów