KrajowyTransport.pl
Kategorie

Fachowe szkolenia ADR w Małopolsce

cysterny adr małopolskie

                               http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/05/Front.jpg

W dniu dzisiejszym, chcąc przybliżyć czytelnikom branżę szkoleń ADR i doradztwa transportowego, wybieramy się do Pani Anny Baczkowskiej-Dobranowskiej, profesjonalnego doradcy transportowego i organizatora kursów.

Sylwetka tego szkoleniowca z pewnością pozwoli lepiej zrozumieć, jak szeroka wiedza jest potrzebna do pełnej orientacji w świecie transportu drogowego.

 

                                              http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/05/Zdjecie-1-cysterna.jpg

 

Większość firm przewożących towary raczej nie decyduje się od razu na usługi szkoleniowe i doradztwo związane z transportem towarów niebezpiecznych ADR, wynika to zapewne z braku wiedzy o samej formie transportu i ryzyku z nim związanym.

 

-Tak, to prawda. Zanim przystąpiłam do pracy musiałam odebrać solidne przygotowaniewyznaje Pani Anna.

 

Jakie ukończyła Pani kursy lub studia, żeby móc doradzać poważnym firmom transportowym?

 

- W celu pełnej obsługi moich klientów oprócz  świadectwa przeszkolenia doradcy do spraw bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych (świadectwa doradcy ADR) posiadam certyfikaty audytora wewnętrznego różnych systemów jakości, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu : "Jakość i ochrona środowiska", oraz  "Gospodarowanie odpadami i substancjami niebezpiecznymi"przedkłada zaświadczenia  dopiero połączenie wiedzy z różnych dziedzin daje pełny obraz do kompetentnego doradztwa w zakresie transportu ADR.

 

Samo opanowanie wszystkich informacji w tak dynamicznej branży to zapewne połowa sukcesu, z pewnością zgłaszają się firmy z różnymi nowymi wyzwaniami?

 

-Oczywiście nie można stanąć w miejscu! - odpowiada z uśmiechem – Nadążanie za branżą do ciągła nauka, aktualizacja informacji, śledzenie zmian. To w pełni należy do moich codziennych zajęć.

http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/04/a5.jpg

To także opanowanie sporej odpowiedzialności?

 

-Proszę wyobrazić sobie, że pominę najmniejszy szczegół podczas szkolenia, a on lawinowo zaważy na przewozie poważnego ładunku, a nawet może doprowadzić do katastrofy. W moim zawodzie najważniejszy jest perfekcjonizm dodaje z powagą.

 

Okazuje się, że w przypadku Pani działalności (http://www.euro-szkolenia.pl/) dostępna jest także usługa niecodzienna z zakresu ADR. W zasadzie Pani szkoli również szkoleniowców?

 

http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/05/Cysterna2.jpgOczywiście. Oferujemy bogatą gamę kursów: szkolimy kandydatów na doradców ADR, służby BHP i ochrony środowiska, osoby pracujące w spedycji chcące nabyć wiedzę o obowiązkach i zagrożeniach wynikających z podejmowania się tego typu przewozów i organizacji transportu ADR w firmie przewozowej. Szkolimy także kierowców chcących nabyć bądź przedłużyć zaświadczenie ADR - wylicza możliwości Pani Anna.

Proszę zauważyć, że kierowcy są ciągle w trasie, co wynika z charakteru pracy dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy Firmom transportowym  kursy dla kierowców  przewożących towary niebezpieczne na zamówienie w  ustalonym wcześniej, dogodnym terminie.

http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/04/a27.jpg

 

Wskazywała Pani parokrotnie, że szkolenia ADR przeprowadzacie w Małopolsce , czy jest w takim wypadku możliwość zapisania się na kurs z innego województwa, może ważna jest tutaj regionalizacja? 

 

-Mamy wolny rynek, szkolić się można w dowolnym miejscu, najważniejsza jest fachowość przekazywanej wiedzy. Zachęcamy na nasze kursy ADR klientów z województwa podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego czy łódzkiego. Oczywiście w przyszłosci chcielibyśmy oferować także szkolenia ADR w opolskim czy kursy dla kierowców ze świętokrzyskiego na ładunki niebezpieczne.

 

Jak najłatwiej się z Panią skontaktować w celu nawiązania współpracy?

 

- Jestem dostępna pod telefonem 667 022 211, zaś zaktualizowane informacje o terminach szkoleń ADR dostępne są na stronie :

http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/04/Szkolenia.jpg

 

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów