KrajowyTransport.pl
Kategorie

Ruchoma podłoga w Lublinie

 

http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/05/ruchome-pod%C5%82ogi.jpgW dniu dzisiejszym podejmiemy tematykę małych firm transportowych, które dzięki błyskotliwości i pracowitości odniosły na rynku sukces. Odwiedzamy właśnie Panią Małgorzata Bajor z lubelskiej firmy Okser, posiadającej pełen wachlarz transportowych możliwości.

Na podwórzu firmy panuje porządek, w Okser najwyraźniej bardzo dba się o sprzęt i ładunki. Pani Małgorzata zaprasza nas na kawę do biura.

 

Jak to się stało, że znajdujecie Państwo czas na wszystkie gałęzie działalności? - rozglądamy się po firmie - posiadacie HDSy, zestawy z ruchomą podłogą i do przewozu ADR w Lublinie?

 Nie było łatwo – stwierdza Pani Małgorzata – działalność rozpoczynaliśmy w 2004 jako http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/05/Zdj%C4%99cie0155.jpgmaleńka spółka transportu międzynarodowego, dopiero rok 2009 przyniósł pewne zmiany i już na własną rękę zajęłam się transportem HDS w Lublinie.

To dość unikalna działalność, szczególnie mało kobiet kieruje się w stronę takiego transportu, Pani zaś wydaje się być dowodzącym wielu operacji w firmie?

-Tak, to prawda... -uśmiecha się właścicielka Okser- dowodzę w firmie, zajmując się księgowością, czasem pracy, sprawami kadrowymi naszych pięciu kierowców. Jestem kapitanem także na drugi etat, w domu, gdzie zajmuję się czwórką dzieci. Niełatwo jest wygospodarować na to wszystko czas. Gdyby nie fakt, iż mój mąż jest fachowcem w branży i jako zarządzający transportem koordynuje sprawy logistyczne, a nierzadko sam siada za kółkiem, na pewno nie dałabym rady. Cieszymy się, jeśli nasze zaangażowanie jest doceniane i nie brakuje nam zleceń.

 

Jednak Państwa droga wskazuje na pewne tendencje rozwojowe, mimo różnorodności nie ma tutaj chaosu, macie Państwo dobre wyczucie rynku. Aktualnie rozwijaną działalnością są zestawy z ruchomą podłogą?

-Zgadza się, to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Jednak droga do tego punktu była pokonywana już od zbierania azbestu i transportu międzynarodowego -wspomina Pani Małgorzata- Dopiero ścisłe kontakty oparte na zaufaniu pozwoliły nam rozwinąć opcje z ruchomą podłogą w Lublinie.

 

Jako księgowa firmy ma Pani także trzeźwe spojrzenie na aktualną sytuację finansową rynku transportowego, jak się Państwo bronią przed zmorą braku płynności?

Solidne fundamenty i budowanie na "dwóch nogach". Wiele firm ucieka się do spedycji czy innego podnajmu ze względu na sezonowość. Dla mnie najważniejsza była samowystarczalność- wskazuje ręką zestawy i HDSy- lokalnie działamy jako wiodący transport HDS w Lublinie, zaś krajowo jako specjaliści walking floor z Lublina. To zapewnia stabilność niezależnie od pory roku czy gorszej sytuacji na rynku.http://polskaholandia.pl/wp-content/uploads/2014/05/Rejowiec-fabryczny.jpg

Czyli znalazła Pani złoty środek dla małej firmy transportowej. Macie Państwo 5 kierowców, wiele zróżnicowanych zestawów i jesteście rzetelni. Dokładając rozsądek w prowadzeniu działalności i plan na firmę można zbudować solidny transport?

W związku z pełnym obrazem działalności zachęcamy do kontaktu z firmą Okser w sprawach transportu HDS z Lublina czy ruchomej podłogi na cały kraj.

 

1. Scania R420 + naczepa typu walking floor Knapen – 2 szt.
2. Volvo FH12 z zabudową HDS = przyczepa Schmitz – 8/18 palet
3. MAN 15. 432 z zabudową HDS – 6 palet
4. Mitsubishi Canter 75 z zabudową HDS – 4 palety
 
Konrad Hajzler

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów