KrajowyTransport.pl
Kategorie

Najmniejszy rejestrator - największa pewność

legato piccolo,video rejestrator,mały video rejestrator

Dosyć niedawno krajowi kierowcy zdali sobie sprawę, że wiele problematycznych spraw mających początek na drodze, można by rozwiązać łatwiej. Jeżeli w aucie zamontowany był rejestrator to dochodzenie swoich racji nie stanowiłoby problemu. Szeregowy użytkownik drogi nie czuje palącej potrzeby do posiadania gadżetu, o tyle doświadczony kierowca powinien się w niego natychmiast zaopatrzyć.

Wraz z rozwojem technologii pojawiały się różne modele rejestratorów, w zależności od możliwości zmieniał się ich kształt oraz wymiar. Naturalnym jednak kierunkiem rozwoju była miniaturyzacja ze względu na ograniczone miejsce w kabinie auta.

Najmniejszy rejestrator Full HD 1080p w Polsce - Legato Piccolo

Co istotne model zapisuje nagrywany obraz w Super High Quality co wysoko ustanawia jego konkurencyjność. Warto zauważyć, że jego wyświetlacz ma jedynie 1,5 cala - dzięki czemu z powodzeniem można go schować za lusterkiem!

To prawdziwa gratka dla wszystkich których drażnią "obce" obiekty w polu widzenia. Jeżeli chodzi o dodatkowe zastosowania to znajdziemy w nich najważniejsze:

  • -Obsługę w języku Polskimrejestrator video legato piccolo
  • -Nagrywanie w pętli
  • -Detekcję ruchu
  • -Czujnik zderzeniowy
  • -Balans bieli
  • -Moduł WiFi

 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w taki rejestrator?

Zakres przydatności zależy od użytkownika, pewne zastosowania wspólne są jednak niezmienne. Urządzenie nagrywa na bieżąco to, co dzieje się podczas jazdy autem, w naszym otoczeniu na drodze oraz we wnętrzu pojazdu. W razie stłuczki możemy z powodzeniem dochodzić swoich racji zaś np. z podróży poślubnej możemy zmontować wspaniały film z trasy.

Miniaturowe rozmiary, w odróżnieniu od większości tego typu urządzeń, nie będą rozpraszały kierującego podczas jazdy. Zaś dobrze zaprojektowany jest wygodny w użyciu tak jak jego klawisze funkcyjne.

Trwałość rejestratora.

Każdorazowo w kwestii mini gadżetów pojawia się problem trwałości, wydaje się jednak, że Legato Piccolo mające szklany obiektyw 4g (4 soczewki) o przekątnej F=2.0 i kącie widzenia 110 stopni oraz procesorem AIT 8427 zapewnia dostateczną jakoźć. Co ciekawe procesor ten jest specjalnie przeznaczony do przyrządów rejestrujących zderzenia przy dużych prędkościach. Te składowe wpływają na końcowy efekt Full HD 1080p (duża rozdzielczość 1920x1080) przy 30 klatkach na sekundę w HQ lub SHQ.

najmniejszy rejestrator w polsceUrządzenie dopuszcza także ustawienia indywidualne, tak cenione w dzisiejszych czasach (bądź gdy z urządzenia korzysta więcej niż jeden kierowca). Można nagrania zapętlać bądź selektywnie wybierać nadpisywanie na poszczególne pliki. Dla prawdziwych fanów technologii producent udostępnił także opcję, w której możemy zgrać obraz zewnętrzny z dźwiękiem wewnątrz auta. Następnie zmontować to ze zdjęciami krajobrazu.

Legato Piccolo posiada także akcelerometr, możliwy do ustawienia w dwóch poziomach czułości. Wykrywa on przeciążenia oraz można go dostroić do własnych potrzeb. Bateria litowo polimerowa zapewnia dostarczy zaś moc w razie przerwania stałej dostawy prądu, w trybie awaryjnym urządzenie będzie działało nawet do 7 minut.

Podsumowaniem całości zalet tego małego urządzenia jest przemyślany system Legato SOS który natychmiastowo rejestruje obraz oraz przenosi go do odpowiednio przygotowanego folderu. Taki zapis chroniony jest przed nadpisaniem bądź usunięciem z poziomu urządzenia. Dopiero po podłączeniu karty SD do komputera można plik usunąć.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi zaletami technicznymi urządzenia, cieszy cena, oscylująca w granicach 350 zł.

Polski dystrybutor udostępnia je na stronach:


 

widok drogi legato piccolo

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów