KrajowyTransport.pl
Kategorie

Odbiór paczki 7 dni w tygodniu na stacji Orlen

poczta polska wspolpraca z orlenem

Poczta Polska ogłosiła niedawno sukces w ramach porozumienia z PKN Orlen w kwestii projektu współpracy. Oznacza to, że niebawem będzie można odbierać przesyłki każdego dnia, w bardziej elastycznych godzinach niż w klasycznych punktach.

Połączenie dwóch tak wielkich graczy jak Orlen i Poczta Polska może zaowocować wzrostami tych firm na rynku e-commerce, jak informuje strona Poczty Polskiej, już w kwietniu klienci biznesowi uzyskają możliwość odbioru paczek na stacjach benzynowych Orlenu.

Odbiór paczek nocą

Dotychczasowo odbiory paczek w pomniejszych punktach mogły być poroblematyczne ze względu na krótki czas pracy dzienniej placówek, szacuje się, że współpraca z Orlenem wniesie około 1000 punktów całodowych!

Będzie to również swoista konkurencja dla stacjonarnych punktów odbioru paczek innych firm.

Poczta Polska pokazuje dobry zmysł w odbiorze potrzeb klienta

Od dłuższego czasu (możnaby rzec, że od zmiany logo) Poczta Polska zwielokrotniła wysiłki by nadążać za najnowszymi trendami. Niebawem może się okazać, że to ona dyktuje kierunki rozwoju wielu usług powiązanych z e-commerce. Ilość usprawnień mających za zadanie ułatwienie życia konsumentom jest budująca, pomysły takie jak współpraca z Orlenem w kwestii odbiorów paczek ze stacji to spory krok naprzód, zarówno dla Poczty Polskiej jak i w ogóle transportu paczek w Polsce.

 

K.H

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów