KrajowyTransport.pl
Kategorie

Akcja: Nigdy nie jeżdżę po alkoholu

trzeźwość kierowcy kampania w całej Polsce

Szeroko zakrojona inicjatywa wielu podmiotów (ponad 50 różnych instytucji) oraz służb, została zainaugorawana w największych polskich miastach. Odpowiednie briefingi odbyły się w Gdańsku, Warszawie, Lublinie oraz Poznaniu. Nazwa kampanii w pełni oddaje założenia organizatorów oraz patrona Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie.

Wedle informacji z oficjalnej strony swietokrzyskiej Policji, kampania wykorzysta ponad 400m2 wielkoformatowych powierzchni w całym kraju.

Kampania w największych miastach

Billboardy mają pojawić w wytypowanych węzłąch komunikacyjnych, notujących największy ruch. Świetnym przykładem jest mural nieopodal stacji Metra Politechnika w Warszawie. mural nigdy nie jezdze po alkoholu w warszawie

Kampania wpasowuje się idealnie w najgroźniejszy okres na drogach, kiedy nie tylko upał i korki, lecz także nieodpowiedzialność wielu kierowców składają się na słabe statystyki bezpieczeństwa.

Ciekawe czy w Polsce doczekamy się podobnych akcji, dotyczących rozmów przez telefon podczas jazdy czy agresji na drodze?

źródło: swietokrzyska.policja.gov.pl /fot: http://nigdyniejezdzepoalkoholu.pl

mural akcji nigdy nie jezdze po alkoholu w gdyni

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów