KrajowyTransport.pl
Kategorie

PolskiBus podnosi poprzeczkę, nowe linie na jesieni

polski bus gold nowe uslugi trasy

Jak wynika z niedawnych doniesień, ze strony jednego z najwikszych przewoźników, szykuje się rewolucja w rozkładach jazdy i warunkach przewozu.

Na rynku pojawić się ma nowa usługa - PolskiBusGold.com, która udostępni dużo wyższy komfort podróżowania - więcej w dalszej części artykułu.

Nowa międzynarodówka od Warszawy aż do Tallinna oraz 8 nowych połączeń przez 17 nowych miast siatki połaczeń!

Modelowanie standardów podróży przez PolskiBus

Od wielu lat to PolskiBus dyktuje pewne standardy na rynku transportu osób, komfortowe pojazdy, ułatwione rezerwacje oraz niskie ceny - to składowe sukcesu tej znanej marki. Nic dziwnego, że firma odnajduje naturalne kierunki rozwoju w strefie VIP.

Jak zdradza prezes Sir Brian Souter :

"PolskiBusGold.com jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających pasazerów. [...] zrewolucjonizować rynek transportu, po raz kolejny odmienić oblicze transportu publicznego w Polsce. [..] Większa przestrzeń na nogi, profesjonalna obsługa personelu pokładu [...]"

Szczegółów jeszcze nie ma, jednak wszystki brzmi dość obiecująco. Zwyczajne linie PolskiegoBusa są wyjątkowo komfortowe w porównaniu do ofert niektórych przewoźników, można więc się domyślać jakie niespodzianki marka szykuje w nowej ofercie.

Więcej regularnych tras - 17 nowych miast, 8 nowych linii.

Na stronie PolskiBus.com jest dostępny pełen wykaz nowych tras wraz z przygotowywanymi w nowej ofercie. Z pewnością wielką popularnością będą się cieszyły nowe połączenia międzynarodowe między Warszawą a Tallinem przez Wilno i Rygę.

 

Źródło: http://www.polskibus.com/

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów