KrajowyTransport.pl
Kategorie

Volkswagen podaje listę aut, których dotyczą wyjaśnienia kwestii co2

volkswagen opublikowal liste modeli i emisji co2

Volkswagen z iście niemiecką precyzją dokonuje ostrych cięć w drażliwej dla siebie kwestii. Po paru zdecydowanych krokach, włącznie z dymisjami na szczycie, koncern przechodzi do skrupulatnego informowania nabywców.

Volkswagen informuje, że zostały zidentyfikowane pojazdy z roku modelowego 2016, których dotyczy sprawa emisji dwutlenku węgla. Poprzez maksymalnie transparentne działania koncern pragnie odzyskać zaufanie nabywców. Tym samym nie ma już wątpliwości, o które auta z aktualnego roku modelowego, znajdujące się w handlu chodzi. 3 listopada 2015 roku koncern poinformował, że podczas homologowania około 800.000 pojazdów koncernu mogło dojść do nieprawidłowości przy określaniu wartości emitowanego dwutlenku węgla. Wyniki poprzedzono niezależnym, wewnętrznym śledztwem.

Volkswagen zadba o odpowiednie poinformowanie klientów

O ustaleniach zostaną poinformowane odpowiednie urzędy, co pozwoli na jak najszybsze skorygowanie danych dotyczących emisji CO2. Jednocześnie koncern Volkswagen przekaże informacje importerom oraz partnerom handlowym.

W nadchodzącym tygodniu na krajowych stronach internetowych poszczególnych marek koncernu zostaną dodane informacje dotyczące emisji dwutlenku węgla. Poprzez strony te klienci (podając numer VIN swojego pojazdu) będą mogli dowiedzieć się, czy sprawa dotyczy ich pojazdu. Na przykład, w wypadku marki Volkswagen w Polsce adres strony to: www.volkswagen.pl.

Jak zaznaczają decyzenci koncernu, cała sytuacja nie ma żadnego wpływu na bezpieczeństwo pasażerów, co potwierdzają doskonałe osiągi starych i nowych modeli marki.

Pełna lista Volkswagena poniżej:

lista aut volkswagena z emisja co2

lista modeli volkswagena misja co2

 

lista modeli aut marki volkswagen co2

wykaz modeli volkswagena z emisja co2

 

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów