KrajowyTransport.pl
Kategorie

Przesyłki od Serca - charytatywny projekt znanej giełdy ładunków

przesyłki od serca clicktrans

Od tej pory przewoźnicy mają szansę pomagać potrzebującym dzięki swojej pracy. Serwis Clicktrans.pl uruchomił pierwszą w Polsce platformę transportu charytatywnego „Przesyłki od Serca”, która łączy firmy transportowe z organizacjami dobroczynnymi.    

Fundacje, stowarzyszenia, hospicja, domy dziecka i inne organizacje społeczne często borykają się z problemem kosztownego transportu, który ogranicza możliwości niesienia pomocy. W odpowiedzi na ten problem Clicktrans.pl stworzył program „Przesyłki od Serca”, który łączy potrzebujących z uczynnymi przewoźnikami. Zasięg pomagania poprzez usługę transportową obejmuje nie tylko Polskę, lecz także inne kraje Europy.

Wspólne pomaganie

- Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak przewoźnicy zareagowali na Przesyłki od Serca – podkreśla Michał Brzeziński z Clicktrans.pl – Z wielkim uznaniem obserwujemy jak przewoźnicy, którzy sami mają ciężką pracę – są chętni do pomocy i poświęcenia. Program wystartował na początku grudnia i został już stałą częścią naszego serwisu - widzimy, że przewoźnicy z wielkim zaangażowaniem i życzliwością zgłaszają możliwości transportu dla przesyłek charytatywnych.

Program „Przesyłki od Serca” jest oparty na zasadzie wspólnego pomagania. Giełda transportowa Clicktrans.pl bezpłatnie udostępnia przestrzeń, w której spotykają się potrzeby organizacji dobroczynnych i możliwości przewoźników dysponujących wolną przestrzenią ładunkową.  Wszystkie organizacje biorące udział w programie są zweryfikowane przez serwis Clicktrans.pl a wystawiane ogłoszenia dotyczą tylko transportu darowizn i innych przesyłek związanych z działalnością dobroczynną. W ten sposób przewoźnik, który podejmuje się transportu przesyłki charytatywnej zyskuje pewność, że przyczynia się do pomocy potrzebującym.

Uczynni Przewoźnicy

- Bardzo pozytywnie zaskoczył nas tak szybki i entuzjastyczny odzew ze strony przewoźników.  Jak się okazuje są bardzo chętni do pomocy i większość przesyłek od serca została dostarczona całkowicie bezpłatnie. Duży szacunek dla przewoźników za taką postawę – podkreśla Agnieszka Korzeniewska z Clicktrans.pl

Do tej pory przewoźnicy przewieźli między innymi sprzęt rehabilitacyjny dla hospicjum dziecięcego z Warszawy do Łodzi, leki dla chorego chłopca na prośbę stowarzyszenia z Krakowa do Gdańska i żywność dla fundacji z Gdańska.

Każdy przewoźnik, który zrealizuje Przesyłkę od Serca otrzymuje status Uczynnego Przewoźnika – odznaczenie, które jest wyświetlane w profilu użytkownika na Clicktrans.pl. Do transakcji zawieranych w ramach programu organizacje wystawiają pozytywne komentarze co również daje przewoźnikom szansę na budowanie dobrej reputacji i zyskanie nowych zleceń.

Więcej szczegółów na stronie: http://clicktrans.pl/przesylki-od-serca

 

O Clicktrans.pl

Clicktrans.pl to internetowa giełda transportowa. Clicktans.pl łączy osoby prywatne oraz firmy poszukujące transportu ładunków z przewoźnikami. Clicktrans.pl jest jedyną giełdą transportową w Polsce bez abonamentu.

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów