KrajowyTransport.pl
Kategorie

Nowy przewoźnik do Niemiec, co zrobić by odnieść sukces?

mar4celtransport busy do niemiec z pomorza

Rynek transportu międzynarodowego wydaje się być mocno nasycony, klientbusy niemcy pomorze marcel poszukujący przewozu ma spory wybór przewoźników, od czasu do czasu jednak pojawiają się nowi przewoźnicy wyznaczający nowe standardy usług. Kierunek zachodni jest obecnie najbardziej oblegany przez wyjeżdżających, firmy, które od lat wożą pasażerów wypracowały pewien komplet usług i odpowiedzi na potrzeby klienta.

Co musi posiadać nowa firma aby zaistnieć w przewozach do Niemiec?

O to spytaliśmy dzisiaj firmę Marceltransport, która odnalazła przepis na sukces w przewozie osób.

MarcelTransport:

Po pierwsze relacje, już pierwsze wrażenie jest dla klienta kluczowe. Czysty bus, terminowe odebranie klienta oraz stały kontakt to podstawa budowania zaufania do marki. Jako nowa firma musimy starać się bardziej, lepiej, więcej. Przewoźnicy okrzepli na trasach często popadają w rutynę i nie czują potrzeb, my musimy być na nie podwójnie wyczuleni. Bardzo istotne jest takze to, że każdy kolejny zadowolony klient poleci nas dalej. A prosze mi wierzyć, nic nie działa tak dobrze, jak kolega polecający coś koledze.

Redakcja:

Zauwazyliśmy, że Marceltransport sprawnie wchodzi w różne kanały komunikacji, większość firm ogranicza się do kontaktu telefonicznego nawet maile traktując z mniejszą uwagą. Państwo zaś sprawnie korzystacie z dobrodziejstw socialmedia?

MarcelTransport:

Stawiamy na wielokanałowość komunikacji, telefon, mail czy facebook to dzisiaj podstawa biznesu. Odcinanie klienta, który chce zamóić miejsce przez fejsa to jak spuszczanie sobie powietrza z opon. Dodatkowo klient pozyskany z facebooka lajkuje, widzą to ludzie z jego kręgu co ostatecznie składa się na dobrą opinię. My zaś musimy jedynie dać z siebie 150% żeby klient był zadowolony!

Redakcja:

Żeby polepszyć relacje z klientami oferuje Pan niecodzienną promocję 1+1, proszepromocja wyjazd do niemiec busa przybliżyć na czym ona polega i dlaczego warto z niej skorzystać?

MarcelTransport:

Promocja jest bardzo prosta, wystarczy, że jedziesz z dziewczyną, przyjacielem czy rodziną i otrzymujesz rabat 100 zł. Korzystają dwie strony, bo podróż z kolegą z pracy czy nawet wyjazd rodzinny jest tańszy, a my jako firma mamy możliwość pokazania się na rynku z atrakcyjną ofertą cenową. Liczymy, że klient myśląc od podróży busem do Niemiec wybierze Marcel Transport.

Redakcja:

Chyba można więc podsumować przepis na sukces nowej firmy w przewozie osób: rzetelność, innowacyjność pozyskiwania pasażerów oraz kuszące promocje atrakcyjne dla każdej ze stron. Serdecznie dziękujemy za wywiad.


Kontakt MarcelTransport

E-mail: biuro@marceltransport.pl Tel: +48-513-331-216

 

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów