KrajowyTransport.pl
Kategorie

Telematyka w TSL - nowoczesne forum

transpoland telematyka tsl

Polska od lat zajmuje pozycję lidera w europejskim transporcie drogowym. Konkuruje z tak wysoko rozwiniętymi technologicznie rynkami, jak Niemcy, Francja czy Belgia. Chcąc utrzymać pozycję, polscy transportowcy są zmuszeni do ciągłego wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Warto się zatem dowiedzieć, jakie rozwiązania są w stanie im pomóc.

Forum na targach TransPoland

8 listopada podczas Targów TransPoland odbędzie się jedyne w swoim rodzaju Forum, poświęcone zagadnieniom telematyki, IT i przyszłości transportu drogowego w Polsce: “IT & Telematyka w branży TSL: Innowacyjne formy zarządzania biznesem”.

Ponad 3-godzinne spotkanie będzie wyjątkowe ze względu na merytoryczną treść, jaką zaprezentują słuchaczom pionierzy IT i telematyki transportu: Transics, Transmetrics, Trans.eu, Timocom, Teleroute, Cargo.PL, PLUSGPS, Soloplan i Marcos-Bis.

“Na rynku TSL istnieje wiele inteligentnych rozwiązań, które wspierają nie tylko rozwój floty ciężarowej, ale również sprzedaż usług transportowych. Warto je poznać i dowiedzieć się, jak te rozwiązania można zastosować we własnej firmie”, - mówi Tomasz Chmielewski z TelematicWorld.com.

Podczas Forum zostaną poruszone takie zagadnienia, jak rozwiązania chmurowe w obsłudze łańcucha dostaw, wpływ automatyzacji na telematykę i optymalizację pracy w firmie, integracja systemów i zyski z Big Data.

TelematicWorld, merytoryczny moderator Forum, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do bezpłatnego udziału w charakterze słuchacza.trasa dotarcia na forum transpoland

------------------

Więcej można przeczytać tutaj:

https://telematicworld.com/forum-telematyczne-transpoland2016/

Kontakt:

Artur Lysionok

artur.lysionok@telematicworld.com

511-338-465

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów