KrajowyTransport.pl
Kategorie

Wynajem busa? Zrób to z nami!

busytravel

Planujesz rodzinną wycieczkę nad polskie morze lub nawet za granicę? Wybierasz się ze znajomymi na dłuższy urlop? Organizujesz wycieczkę szkolną? A może jedziesz ze współpracownikami na szkolenie i nie chcesz angażować do tego kilku prywatnych samochodów? Każdy z tych powodów jest dobry, by skorzystać z wynajmu busów! Obecnie na rynku istnieje wiele firm posiadających takie usługi w swojej ofercie, ale nie każda posiada tak zadbaną flotę, takie doświadczenie na rynku i tak atrakcyjne ceny, jak my !

Nieprzeciętny standard !

Tym, co wyróżnia nasze busy na tle konkurencji, jest najwyższa jakość i nienaganny stan techniczny pojazdów. Są to nie starsze niż kilkuletnie busy, których niezawodność została sprawdzona w wielu trudnych warunkach. Ich parametry sprawiają, że każda podróż, nawet ta kilkusetkilometrowa,

przebiega sprawnie, szybko, ale też bezpiecznie i komfortowo. Wszystko dlatego, że nasze pojazdy wyposażone są w mocne i trwałe jednostki napędowe, które – podobnie jak cała maszyna – podlegają cyklicznym, bardzo częstym przeglądom i

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/busywynajmowanie.jpeg

naprawom. Z kolei na komfort podróżnych wpływają wygodne fotele, duża ilość miejsca oraz klimatyzacja, będąca niezbędna na dłuższych, letnich trasach.

Wieloletnie doświadczenie !

Już od wielu lat działamy na rynku przewozu osób. Z naszych usług skorzystały tysiące osób i właśnie to doświadczenie doskonale przekłada się na jakość naszej oferty wynajmu busów. Znamy bowiem doskonale rynek, wiemy czego klienci oczekują od wieloosobowych pojazdów oraz jak zapewnić im szybką i bezpieczną podróż. Dla nas podróż busem to nie tylko przemieszczanie się z punktu A do punktu B. To dla nas pasja, którą z powodzeniem od lat realizujemy i dzielimy się nią z rzeszą zadowolonych klientów.

Dobrze i tanio

Robić coś dobrze i tanio – to nasze motto. Od początku prowadzenia działalności stoimy na stanowisku, że przewóz osób nie musi być drogim, zarezerwowanych tylko dla nielicznych przywilejem. Z powodzeniem realizujemy naszą misję w zakresie międzynarodowego przewozu osób, a teraz przekładamy ją na wynajem busów. Porównaj oferty i przekonaj się, że tak wysokiej jakości i komfortu nie dostaniesz w takiej cenie, jaką my oferujemy!

https://www.wynajem-busow.busy.travel

Zapraszamy !

biuro@busy.travel

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów