KrajowyTransport.pl
Kategorie

Wygraj dzień pracy z MAKUWĄ na aukcji WOŚP

wosp kierowca makuwa

Gabarytem z Makuwą przez Polskę

Zwycięzca uruchomionej kilka dni temu na aukcjach WOŚP licytacji, będzie towarzyszył w pracy Makuwie - jednemu z najbardziej znanych kierowców transportu ciężkiego w Polsce. Pozyskane w ten sposób pieniądze wesprą 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zakończenie licytacji nastąpi w najbliższy poniedziałek, 23 stycznia, o godz. 23.00.

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego zorganizowało internetową aukcję, w której do wylicytowania jest przejazd ciężkim transportem z Makuwą. Makuwa to najbardziej znany kierowca transportu ponadnormatywnego w Polsce. Na co dzień kierowca firmy MTD Skuratowicz, swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w programie „Megatransporty”, emitowanego na antenie TVN Turbo. Gwiazda „Megatransportów” zapewni zwycięzcy aukcji doskonałą rozrywkę, a przy okazji pokaże tajniki pracy kierowcy najcięższych transportów drogowych.

 

Organizatorzy akcji informują, że zwycięzca licytacji będzie towarzyszył specjalistom od transportu wielkogabarytowego m. in. podczas załadunku, procesu ustawiania ciśnienia w oponach, czy mocowania i zabezpieczania ładunku. Osoba, która wygra aukcję sama będzie mogła wybrać najbardziej optymalny termin oraz trasę tej niezwykłej podróży przez Polskę w okresie od marca do czerwca 2018 roku. Wspólny przejazd z Makuwą potrwa 24 godziny.

 

Fundatorem licytacji, z której uzyskana kwota zasili 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jest firma MTD Skuratowicz. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce firm wykonujących transporty nienormatywne, zwycięzca prestiżowej nagrody ESTA Awards 2017 za transport generatora.

 

Link do aukcji WOŚP: http://aukcje.wosp.org.pl/gabarytem-z-makuwa-przez-polske-i6003379

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów