KrajowyTransport.pl
Kategorie

Giełda transportowa letsgofast.eu przyjazna dla wystawców i producentów

gielda transportowa letsgofast

Na rynek weszła właśnie nowa giełda transportowa z zasadą licytacji w dół. To szybki i nowatorski system, w którym wystawca nie musi dyskutować i tracić czasu dla wszystkich "zagadujących" o szczegóły. Jak dowiadujemy się od CEO giełdy LetsGoFast.eu Dawida Handzela, znacząco przyspiesza i ułatwia to wystawcom i producentom proces odnalezienia transportu dla swojego ładunku.ladunki na busy gielda

Dotychczas większość tego typu platform, korzystała z rozwiązań klasycznych, kontaktowych dla wszystkich stron podczas trwania ładunku na giełdzie. Oznaczało to przymus odpowiedzi na setki zapytań, częste zmiany warunków, problemy związane z czasem pomiędzy wystawieniem a wysłaniem ładunku.

Jak zapewniają twórcy giełda transportowa LetsgoFast.eu będzie wolna od obciążeń dla wystawców i dostępna z każdego rodzaju urządzeń mających połaczenie z internetem i przeglądarką WWW.

Nowoczesny system aukcji i pobrania towaru

Sam proces wystawienia towaru twórcy giełdy ukazują na filmie instruktażowym, naszym pracownikom test wystawienia palety Warszawa - Berlin zajął niecałe 56 sekund.Co cieszy, obyło się bez rozmów pośrednich, wielu zniechęconych firm dyktujących "swoje" stawki, pomimo posiadanego przez nas określonego budżetu

System powiadomień o przebiciu ceny pobrania ładunku

Oczywiście twórcy giełdy transportowej Letsgofast.eu pomyśleli także o odbiorcach, za każdym razem gdy zalicytujemy odpowiadający nam ładunek, możemy odznaczyć opcję, dzięki której zostaniemy mailowo powiadomieni o fakcie przebicia naszej oferty przez inną firmę.

System blokuje także możliwość licytacji powyżej ustalonej przez wystawcę kwoty.

gielda ladunki wolne

Faworyzowanie producentów i wystawców - najlepsza droga dla firm transportowych

Można odnieść wrażenie, że giełda faworyzuje wystawców i producentów chcących transportowac swoje ładunki za niższe kwoty, warto jednak pamiętać, że jeśli kwota będzie nieodpowiednia, nikt nie będzie chciał licytować towaru.

Sam fakt wielu udogodnień dla grupy producentów towaru będzie odpowiednią zachętą, aby ładunków pojawiało się dużo co ostatecznie przełoży się na ich płynny odbiór przez firmy transportowe.

Te dwie siły mają na siebie wpływać i działac w synergii, niezależnie od typu ładunku - większa ilość producentów i wystawców na giełdzie transportowej z pewnością zachęci większą liczbę firm transportowych - a stawki po pewnym czasie wyklarują się same.

Nasze redakcyjne wrażenia z działania giełdy transportowej LetsGoFast.eu uznajemy za pozytywne, będziemy projekt obserwować i kibicować, jak wszystkiemu ułatwiającemu życie w transporcie.

dobra gielda transportowa letsgofast.eu

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów