KrajowyTransport.pl
Kategorie

Rusak poszerza ofertę magazynów

magazyn rusak service

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów, Rusak Business Services jeden z wiodących brokerów celnych na polskim rynku, otworzył nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy.

Nowy skład celny, podatkowy oraz magazyn krajowy mieszczą się w Warszawie, przy ulicy Odlewczniczej - Panattotni Park Warsaw - nowo-otwartej inwestycji Panattoni Europe. Doskonała lokalizacja magazynów w bliskiej odległości od centrum stolicy oraz Warszawskiego Portu Lotniczego, pozwoli importerom, dystrybutorom, firmom e-commerce na szybką i sparwną dystrybucję towarów na całą Polskę centralną.

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/magazyn.jpg

Do dyspozycji Klientów Agencji będzie około 3000 m2 powierzchni magazynowej w nowoczesnym budynku klasy A. Powierzchnie będą wyposażone w najnowoczesniejszy, dostęny na rynku software do obsługi magazynów, najnowszej genercji sprzęt w postaci wózków widłowych firmy Still oraz system regałów marki Mecalux.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, zarówno naszych obecnych jak i potencjalnych Klientów o nowej inwestycji Rusak Business Services. Motywacją do otwarcia dodatkowych powierzchni magazynowych była stale rosnąca liczba Klientów naszej Agencji, jak również niedostatek składów celnych i podatkowych na polskim rynku. Oferta obsługi magazynowej skierowna jest przede wszystkim do importerów dostrzegających korzyści z zawieszenia opłat celno podatkowych i dystrybutorów towarów akcyzowych” – komentuje Prezes Zarządu Rusak Business Services, Tomasz Rusak.

Wiodący broker celny

Rusak Business Services to jeden z liderów w zakresie obsługi celnej na polskim rynku. Blisko 30-letnie doświadczenie w dziedzinie handlu zagranicznego pozwoliło brokerowi zbudować niezawodny zespół ekspertów oraz wypracować partnerskie relacje biznesowe z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Działania Agencji koncentrują się w dwóch głównych obszarach: outsourcingu obsługi celnej i Trade Compliance, . Profesjonalizm i wiarygodność Rusak Business Services potwierdza certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), a także wdrożony system jakości wg norm ISO. Firma posiada ponad 20 oddziałów w całej Polsce, punkty obsługi składów celnych oraz podatkowych, a także szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej.

Lider rynku powierzchni przemysłowych

Panattoni Europe jest deweloperem powierzchni przemysłowych. Od początku swojej działalności w 2005 roku, firma zrealizowała w Polsce projekty o łącznej powierzchni ponad 5 miliona metrów kwadratowych. Głównym jej celem jest wspieranie lokalnego biznesu poprzez dostarczanie, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb, wielofunkcyjnych budynków magazynowych i produkcyjnych. Deweloper oferuje obiekty przemysłowe, magazynowe i biurowe. Jego specjalnością są szyte na miarę inwestycje build-to-suit (BTS) - budowane na zamówienie indywidualnego klienta. W ramach portfolio ukończonych parków logistycznych firma posiada także powierzchnie do natychmiastowego wynajęcia w całej Polsce. Panattoni Europe, jako zarządca swoich obiektów świadczy również kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajętej powierzchni.

 

 

 

 

 

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów