KrajowyTransport.pl
Kategorie

Jak znaleźć magazyn chłodniczy w trzy minuty?

Trasę przejazdu planujemy na komputerze, mapy odeszły w niebyt. Spalanie oblicza nie kalkulator a specjalny program, nie inaczej sprawa wygląda z odnalezieniem specjalistycznego magazynu chłodniczego. Teraz dzięki wyszukiwarce magazynów, integralnemu elementowi platformy SmartFrigo, jest to możliwe już po paru kliknięciach myszką!

Docenić zalety wyszukiwarki magazynów chłodniczych, można już podczas nagłego przymusu przeładunku, zmianie kierunku trasy czy dłuższym postoju. Wtedy wyszukiwarka staje sie nieodzowna, dzięki niej mamy dostęp do wielkiej liczby podmiotów działających na rynku w tym zakresie.                                                 Działanie systemu jest obustronne, klient szukający magazynu otrzymuje natychmiastowy dostęp do wolnych powierzchni, zaś firmy posiadające wolne przestrzenie mogą zoptymalizować przychody i być rozpoznawalne w regionie.

W "odległości" kilku kliknięć muszką, dostajemy informacje o magazynach oferujących głębokie mrożenie, (+2 'C do +8'C) oraz takich które dają możliwość regulacji zakresu tempratur.

Dodatkową opcją jest możliwość odnalezienia chętnego na przetarg czy przewozy długoterminowe, SmartFrigo łączy elementy giełdy transportu z platformą przetargową usług z branży przewozów chłodniczych.

Od startu platformy SmartFrigo w roku 2012, notuje się ponad 1200 użytkowników, z czego aż 300 to załadowcy. Element wyszukiwarki spotyka się z pełną aprobatą naszych użytkowników. Wspomina o tym Rafał Skalski, kierownik Działu Obsługi Klienta SmartFrigo. – Nasi klienci mają pod ręką niezawodne narzędzie, pozwalające im na szybkie wyszukiwanie powierzchni magazynowej. Wymierne korzyści, jakie przynosi wyszukiwarka magazynów chłodniczych wpływają na zadowolenie przedsiębiorców, którzy nam zaufali. Mogę sformułować taką tezę na podstawie wielu rozmów z naszymi klientami, które przeprowadzam każdego dnia.

Więcej: https://smartfrigo.com/pl

 

Artykuł z dnia

Archiwum artykułów