KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy do Amsterdamu z Augustowa

Rajgrodzka 79
16-300 , Augustów


tel: 517-813-846
kom: 517-813-846
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Busy do Amsterdamu Augustów realizujemy codziennie. Wystarczy, że zadzwonisz do nas i zamówisz dla siebie miejsce w naszym aucie! Wyjazdy do Rotterdamu czy Venlo z Augustowa oferuje KrixBus, firma z doświadczeniem w przewozie międzynarodowym. U nas w cenie biletu otrzymujesz komfortowy przewóz od drzwi do drzwi z zapewnieniem poszanowania umówionego terminu podróży.

O firmie:

Bus Augustów Amsterdam tanio !

Mając ogromne doświadczenie w przewozach osób do Amsterdamu z Augustowa, oferujemy specjalne niskie stawki, poparte ułożeniem najkrótszej trasy i obsadą dwóch wypoczętych kierowców.

Gwarantujemy, że podróż będzie bezpieczna, podjeżdżające auta sprawdzone na okoliczności podróży międzynarodowej a kierowca niepalący.

Nasze linie obsługujemy także poprzez wynajem busa do Holandii Augustów, jeżeli chcesz grupowo wybrać się do dowolnego holenderskiego landu to zapewnimy Ci spory rabat i preferencyjne warunki!

Przewóz osób z Sokółki do Holandii

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/asd10.jpg

Naszych klientów odbieramy rónież z Sokółki i dalszych okolic, jeżeli potrzebujesz szybko dostać się do Holandii z Sokółki - zadzwoń do nas a pojawimy się umówionego dnia pod Twoim adresem.

Z nami jedziesz szybko tanio i bezpiecznie, bez zbędnych postojów i co najwazniejsze - ze sprawdzonymi kierowcami.

wnetrza busa krixrenault krix bus augustow amsterdambus augustow amsterdamtanie wyjazdy z augustowa do holandii