KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Czarnków Holandia

Kleszczyna 51/1
77-400, Pomorskie
pomorskie


tel: -
kom: +48 607-209-039
email: busy.holandia.info@gmail.com
Branża: Transport osób
Podbranża: Przewóz osób do Holandii
Charakterystyka firmy: Tanie busy do Holandii z Czarnkowa oferujemy z profesjonalnymi kierowcami. Zapewniamy terminowy wyjazd, odebranie pasażera spod drzwi i dowóz pod adres w Holandii. Gwarantujemy bezpieczne wyjazdy, nasza cena busa do Holandii z Czarnkowa z pewnością Cię zadowoli - jako regularny przewoźnik możemy dać Ci korzystne rabaty!

O firmie:

Tani przejazd z Czarnkowa do Holandii

Realizujemy regularne kursy, posiadamy sprawną i dużą flotę. Nigdy nie zostawiamy osób w połowie drogi, zawsze podjeżdżamy po pasażerów, którzy zamówili kursy!

Z nami dotrzesz do większości holenderskich landów, zabierzesz spory bagaż podręczny. Nasi kierowcy to ludzie kulturalnie i niepalący! Wybierając się busem do Holandii z Czarnkowa zadzwoń do Marcina!

Bus Amsterdam Czarnków

Decydując się na nasze usługi, gwarantujemy, że nasze auto podjedzie po Ciebie o wybranej godzinie. Posiadamy ogromne doświadczenie w transporcie osób, dzięki temu potrafimy rozplanować najkrótszą trasę w celu zapewnienia maksymalnego komfortu naszym pasażerom. Dodatkowo oferujemy w busach WiFi i DVD dla Twojej rozrywki!

Wyjazdy: wtorki, środy, czwartki, piatki, niedziele (rano)

Powroty: poniedziałki, środy, czwartki, piatki, niedziele (wieczorem)