KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy z Bydgoszczy do Holandii

3 Maja 7/2
85-016, Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie


tel: NL +31 644 176 111
kom: PL +48 790 373 108
tel 2: -
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Graser oferuje swoje busy do Holandii z Bydgoszczy w najlepszej cenie w regionie. Posiadamy wszystkie wymagane licencje, starannie selekcjonowanych kierowców z ogromnym doświadczeniem, którzy trasę między Amsterdamem a Bydgoszczą przebyli wielokrotnie. Zapewniamy Wifi w busach oraz DVD i wszelkie wygody tak potrzebne w długiej trasie.

O firmie:

Cena busa do Holandii z Bydgoszczy

Zamawiając u nas przejazd gwarantujemy, że cena będzie przystępna i odpowiadająca długości trasy. Oczywiście z miejsc bliższych celowi stawka będzie dynamicznie się zmniejszała.

Przewóz oddajemy na stałych trasach gdzie wyjazdy do Holandii z Bydgoszczy realizujemy szybko i sprawnie. Zamów bus do Amsterdamu z Bydgoszczy

GRASER Trans to licencjonowana firma przewozowa, która dołączyła w 2009 roku do międzynarodowego koncernu GRASER Group. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe osób i mienia na terenie Polski oraz całej Europy. Od wielu lat świadczymy regularne połączenia między Polską, a Holandią.

Przewóz osób Amsterdam Bydgoszcz najtaniej!

Działalność naszej firmy to głównie usługi opiewające o transport pasażerski, skierowane do dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych, instytucji oraz grup zorganizowanych. Obok głównej działalności firma nasza zajmuje sie także wypożyczeniem samochodów, w zależności od potrzeb klienta.

bydgoszcz holandia bus