KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Kutno Holandia

Łódzkie
62-586, Kutno
kujawsko-pomorskie


tel: (63) 241-94-59
kom: +48 667-535-125
tel 2: +49 163 985 15 07
email: transporttex@onet.eu
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Wybierając się busem do Holandii z Kutna z Transport-Tex masz pewność odjazdu o zamówionej godzinie - spod własnych drzwi! Naszych pasażerów każdorazowo podwozimy pod wybrany adres, nigdy nie odwołujemy kursów na chwilę przed wyjazdem ani nie zostawiamy klientów na lodzie. Szanujemy czas naszych klientów - z nami możesz być pewny zamówionego przejazdu. Gwarantujemy także najszybszy dojazd do Amsterdamu z Kutna, busy zawsze są wyposażone w klimatyzację i wygody potrzebne w podróży.

O firmie:

Busy Kutno Amsterdam

Wybierając formę podróży busem do Holandii z Kutna, polecamy zapoznać się z nasza ofertą. W naszych pojazdach znajdziesz uprzyjemniające trasę DVD, fachowy i licencjonowany kierowca zapewni bezpieczną i wygodną podróż a klimatyzacja bądź ogrzewanie dołoży komfortu dzięki któremy dotrzesz do Holandii wypoczęty.

Nasze busy do Amsterdamu wysyłamy z Kutna codziennie! Oznacza to, że z powodzeniem dopasujesz swoje oczekiwania do naszych wyjazdów, nawet w chwilach gdy nieoczkiwanie wypadnie Ci wyjazd czy powrót zza granicy.

Przewóz osób z Kutna do Holandii

Oczywiście pasażerów odbieramy z całego województwa oraz miejscowości leżących na trasie. Cena busa do Holandii z Kutna jest dopasowana do odległości, zawsze stosujemy najniższe możliwe stawki - dzięki czemu cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów.

Zapewniamy, że podróż z nami będzie przyjemnością, zostaniesz odwieziony pod drzwi w Holandii i odebrany spod drzwi w Kutnie.

Zadzwoń i zamów bilet - informacje znajdziesz w reklamie.

busy kutno amsterdam

warunki przewozu osób kutno holandia