KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Augustów Holandia

-
16-300 , Augustów
warmińsko-mazurskie


tel: 693-338-859
kom: (085) 716 13 31
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Transport z Augustowa do Holandii odbywający się przez wyjazdy Berlin Augustów jeśli chcesz wynajem busa do Belgii z Augustowa. Jeżeli transport Podlasie na pielgrzymki trasa wypadkowa wyjazdy do Berlina Augustów organizowane przez nas wycieczki Frankfurt Augustów

O firmie:
Wynajem busa Augustów w tym busy do Holandii z Augustowa Motyl to gwarant bezpieczeństwa. Zapewniam bezpieczny przejazd w wygodnych warunkach. Każdy pasażer będzie się czuł bezpiecznie i komfortowo.
Oferuje komfortowe przejazdy busami vw caravelle do niemiec i holandii. Podróż odbywa sie w systemie door to door czyli z adresu w Polsce na wskazany adres za granica. Nasze auta wyposazone sa w klimatyzacje, nawigacje oraz dvd WiFi. Pasażerowie na czas podroży sa ubezpieczeni. Firma działa od wielu lat i w tym czasie zdobylem klientow swoją rzetelnoscia, zapewnieniem bezpieczenstwa oraz szybkim transferem za granicę. Świadczone usługi na terenie województw: podlaskie, warminsko-mazurskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie,wielkopolskie oraz lubuskie.Ponad to oferuje przewóz przesyłek,towarów oraz aut na lawecie.Serdecznie zapraszamy. Wystawiamy rachunki oraz faktury vat.
busy augustów holandia amsterdam