KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Kraków Holandia

Gromadzka 66
30-719, Kraków


tel: +48 666 66 10 20
kom: +31 687 75 06 02
email: biuro@poeuropie.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Jesteśmy renomowaną i licencjonowaną firmą, na rynku od 1991 roku. Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób oraz drobnych przesyłek do krajów takich jak: Holandia, Belgia, Niemcy i Polska. Jeździmy codziennie, w systemie "door to door".

O firmie:

Cena busa z Polski do Holandii?

Jeżeli potrzebujesz tanio i szybko dostać się do Niemiec lub Holandii - zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami http://www.poeuropie.pl/promocje/.

Oferujemy Państwu komfortowe przejazdy do Holandii, Belgii, Niemiec i Polski. W Polsce obsługujemy województwa: podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie. Nasze busy kursują 7 dni w tygodniu.

Wieloletnie doświadczenie w podróżach po Europie sprawia, iż świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a zadowolony Klient trafia bezpiecznie do celu.

Wykonujemy przewozy osób ze wskazanego adresu początkowego pod wskazany adres końcowy. 

Kursy międzynarodowe realizujemy busami o wysokim standardzie. Nasze samochody to wysokie i przestronne Fordy Transity wyposażone w wygodne fotele, klimatyzację dwustrefową, ogrzewanie postojowe, dużą przestrzeń bagażową, odtwarzacz DVD i WiFi na terenie Polski.

Przewóz osób, to jednak nie koniec naszej oferty. Chcesz wypożyczyć samochód? Zadzwoń i zapytaj o dostępność.

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/2mapa.jpg

 

.

bus krakó amsterdam holandia tanio codziennie