KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Kraków Holandia

Gromadzka 66
30-719, Kraków
małopolskie


tel: +48 666 66 10 20
kom: +31 687 75 06 02
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Busy do Holandii z Krakowa organizowane przez renomowaną i licencjonowaną firmę poEuropie.pl sprawią, że z przyjemnością zechcesz korzystać z połączeń busem. Oferujemy zniżki dla grup, a także preferencyjne wyjazdy busem Kraków-Holandia organizujemy regularnie. Codzienne wyjazdy busem do Amsterdamu z Krakowa oferujemy z doświadczonymi kierowcami w systemie "door to door".

O firmie:

Cena busa do Holandii z Krakowa?

Jeżeli potrzebujesz tanio i szybko dostać się do Amsterdamu z Krakowa - zapraszamy do zapoznania się z naszym korzystnym  cennikiem. Gwarantujemy wyjazdy w każdy dzień tygodnia. Wygodne powroty do Polski również codziennie.

Bus Amsterdam Kraków najtaniej !

Busy do Amsterdamu z Krakowa oferujemy Państwu poprzez przewóz osób z adresu pod adres, Kraków-Amsterdam w dobrej cenie z doświadczonymi kierowcami. Zamów u nas transport z Krakowa do Amsterdamu i jedź bezpiecznie! Świadczymy usługi w zakresie międzynarodowego przewozu osób oraz drobnych przesyłek.

Wieloletnie doświadczenie w podróżach po Europie sprawia, iż świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a zadowolony Klient trafia bezpiecznie do celu. Podczas podróży do Państwa dyspozycji oddajemy: dostęp do internetu WiFi na terenie Polski, DVD Video oraz TV.

 

.

bus krakó amsterdam holandia tanio codziennie