KrajowyTransport.pl
Kategorie

Asterix-bus Mariusz Szpakowski

Domaradz 177,
36-230 , Domaradz


tel: 603 509 229
kom: 603 509 229
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Niemcy Belgia Holandia
Charakterystyka firmy: Bus Frankfurt Sanok prowadzi przewóz osób do Niemiec z Sanoka przy czym busy Niemcy Sanok organizują transport osobowy z Sanoka do Stuttgartu, przewozy do Niemiec Sanok podkarpackie to komfort podczas przejazdy z Sanoka do Niemiec z firmą Astreix-bus

O firmie:
Busy do Holandii z Sanoka oferujemy poprzez wyjazd Sanok Holandia w dobrej cenie. Zamów u nas transport busem do Holandii tanio i solidnie.

Nasza firma zajmuje się przewozem osób oraz przesyłek do Niemiec, Holandii, Belgii, z adresu na adres. Obsługujemy grupy zorganizowane, firmy a także imprezy okolicznościowe.

Obsługujemy województwa :podkarpackie,małopolskie, dolnośląskie.

W trosce o bezpieczeństwo oraz komfort podróży naszych klientów,  trasy obsługuje zawsze dwóch kierowców.

Miasta przez które przejeżdzamy do Niemiec(Stuttgart);

POLSKA: Sanok, Krosno, Jasło, Dębica, Tarnów, Bochnia, Kraków, Chrzanów, Mysłowice, Gliwice, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec,

NIEMCY: Gorlitz, Bautzen, Lipzig, Dresden, Chemnitz, Zwikau, Plamen, Beyruth, Pegnutz, Lauf, Clarlselem, Hainbron, Ludwisburg, Stuttgart.

Facebook

 ► WYJAZDY Z POLSKI : CODZIENNIE

 ► POWROTY : CODZIENNIE

UWAGA!! OD MARCA JEŹDZIMY 7 RAZY W TYGODNIU . ZAPRASZAMY !!

PROMOCYJNE CENY !!

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/213.jpg  

Wyjazdy organizowane są głównie do Niemiec, Holandii, Belgii. Przewozy organizowane są kilka razy w tygodniu aby nasi klienci mieli jeszcze większy wybór dni w który chcą wyjechać lub wrócić do kraju.

Uprawnienia

Posiadamy wszystkie ważne uprawnienia, certyfikaty i licencję potrzebne do przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Każdy z kierowców przechodzi specjalistyczne badania i odpowiednie przygotowanie. Upewnij się, że korzystasz z najlepszej oferty na rynku podróżując z nami nigdy się nie rozczarujesz a będziesz w pełni zadowolony z naszej usługi.

Oferujemy rabaty:
  • 50% taniej na 5 przejazd lub co 8 przejazd gratis
  • 10 % jedz z nami i wracaj z nami
  • 10% dla zorganizowanych grup (min 3 osoby)

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t496.jpg