KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Krapkowice Holandia

-
47-300, Krapkowice
małopolskie


tel: +48 665 482 313
kom: 0031 616 971 104
email: dan.mar91@wp.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Busy do Holandii Krapkowice oferujemy tanio, w regionie jesteśmy jednym z nielicznych tak cenowo atrakcyjnych przewoźników. Posiadamy ogromną flotę dzięki czemu możesz łatwo dopasować Twój wyjazd do naszego rozkładu. Jeździmy regularnie, zapewniamy to co najważniejsze dla pasażera potrzebującego szybkiego przejazdu. Transport osobowy Holandia Krapkowice prowadzony przez nas zapewnia najlepsze busy do Holandii z Krapkowic.

O firmie:

Busy do Amsterdamu z Krapkowic

Nasze usługi transportowe realizujemy regularnymi rejsowymi busami, specjalnie przystosowanymi do komfortowych i przyjemnych wyjazdów. Posiadamy licencje na prowadzenie w/w działalności oraz certyfikat kompetencji zawodowych, który uprawnia do prowadzenia tego rodzaju transportu.

Przewóz osób Krapkowice Holandia

Przewozem osób między Krapkowicami a Holandią od wielu lat, dzięki czemu mamy opracowane najkrósze i najdogodniejsze trasy. Zajmuje się przewozem osób w kraju i za granicą mikrobusami 9-cio osobowymi (wraz z kierowcą) oraz wynajmowaniem mikrobusów wraz z obsługą.

Nasi kierowcy są starannie selekcjonowani, każdy z nich ma ogromne doświadczenie świadcząc przewóz osób z Krapkowic do Amsterdamu.

bus krapkowice holandia

przewóz osó krapkowice amsterdam holandia