KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Krzyż Wielkopolski Holandia

-
-, Kleszczyna 51/1


tel: -
kom: +48 721446711
email: busy.holandia.info@gmail.com
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Holandii
Charakterystyka firmy: Tanie busy do Holandii z Krzyża wielkopolskiego podstawiamy z profesjonalnymi kierowcami. Gwarantujemy terminowy wyjazd, odebranie zamawiającego spod drzwi i dowóz pod adres w Holandii. Gwarantujemy bezpieczne wyjazdy, nasza cena busa do Holandii z Krzyża Wielkopolskiego z pewnością Cię zadowoli - jako regularny przewoźnik możemy dać Ci korzystne rabaty!

O firmie:

Busem z Krzyża Wielkopolskiego do Holandii

Organizujemy bezpieczne kursy, posiadamy nowoczesną i dużą flotę. Nigdy nie zostawiamy osób w połowie drogi, zawsze docieramy po pasażerów, którzy zamówili kursy!

Z nami dotrzesz do większości holenderskich landów, zabierzesz spory bagaż podręczny. Nasi kierowcy to ludzie kulturalnie i niepalący! Wybierając się busem do Holandii z Krzyża Wielkopolskiego zadzwoń do Marcina!

trasa krzyż niemcy

Bus Amsterdam Krzyż Wielkopolski

Decydując się na nasze usługi, gwarantujemy, że nasze auto podjedzie po Ciebie o wybranej godzinie. Posiadamy ogromne doświadczenie w transporcie osób, dzięki temu potrafimy rozplanować najkrótszą trasę w celu zapewnienia maksymalnego komfortu naszym pasażerom. Dodatkowo oferujemy w busach WiFi i DVD dla Twojej rozrywki! Wyjedź z nami z Krzyża Wielkopolskiego do Amsterdamu już dzisiaj!

Wyjazdy: wtorki, środy, czwartki, piatki, niedziele (rano)

Powroty: poniedziałki, środy, czwartki, piatki, niedziele (wieczorem)