KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy do Niemiec z Łodzi

-
09-530, Łódź
łódzkie


tel: +31 619 291 403
kom: +48 530 307 190
tel 2: -
email: info@sintour.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Niemiec
Charakterystyka firmy: Busy z Łodzi do Niemiec oferujemy wszystkim znajdującym się na trasie pomiędzy przewozem. Wyjazdy prowadzimy z doświadczonym kierowcą znającym trasę Berlin Łódź a także posiadającym licencję na transport osób. Zamawiając nasze usługi możesz liczyć na fachowe traktowanie, schludne wnętrze auta z wygodami takimi jak klimatyzacja czy DVD. Zapewniamy odebranie pasażera o umówionej godzinie i odstawienie pod adres w dowolnym niemieckim landzie.

O firmie:

Busy z Łodzi do Niemiec

Każdorazowo decydując się pojechać z Łodzi do Niemiec busem, stajesz przed wyborem przewoźnika. Tani i szybki czy bezpieczny i komfortowy ale droższy? Jeden kierowca w busie oznacza niebezpieczeństwo na długich trasach - z dwoma jest drożej.

W Sintour nie dajemy pola do takich rozważań - jeździmy szybko, tanio i pewnie do celu. Z nami busy Łódź Holandia to gwarancja, że cena będzie niska a jakość wysoka. Jesteśmy obecni na trasach od wielu lat, znamy każdy centymetr dróg poolskich i holenderskich.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób indywidualnych. Organizujemy także przewóz dla grup zorganizowanych. Przygotowujemy oferty dopasowane do potrzeb naszych Klientów i zapewniamy najwyższą jakość usług.

Tani bus do Berlina z Łodzi

Naszą specjalnością są przewozy busem do Berlina „od drzwi do drzwi”. Odbieramy osoby spod domu i bezpiecznie dowozimy pod wskazany adres na terenie Polski, Niemiec i Holandii.Stawiamy na komfort i wypoczynek podczas podróży: klimatyzacja, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, niezależne ogrzewanie, przyciemnione szyby, rolety, DVD, CD, nawigacja GPS.

Sintour gwarantuje atrakcyjne ceny i zadowolenie z przejazdu!

busy lodz niemcy najtaniej