KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy z Łomży do Francji

Łomża
-, -
podlaskie


tel: 506 538 638
kom: 503 066 125
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Francji
Charakterystyka firmy: Oferujemy Ci najlepszy busy do Francji z Łomży w systemie door to door, zajeżdżamy pod adres i odbieramy Cię wraz z Twoimi bagażami. Nasz bus dowiezie Cię pod wskazane w zamówieniu drzwi, oferujemy jedynie sprawdzone auta z najlepszymi kierowcami. Jeżeli stawiasz na rzetelnego przewoźnika jakim jest NIKA to masz gwarancję terminowości przejazdu, nigdy nie zostawiamy pasażerów bez informacji.

O firmie:

Przewóz osób Łomża Paryż

Wybierając się w podróż busem do Francji z łomży - sprawdź wpierw usługi renomowanej firmy NIKA. Dzięki nam możesz dojechać do wybranych regionów Francji w zaskakująco niskiej cenie za bilet, z przyjemnym niepalącym kierowcą. Zapewniamy bezpieczeństwo w transporcie, umożliwiamy zabranie sporego bagażu podręcznego oraz gwarantujemy bezpieczny dowóz pod dom. Wybeiorz mądry przewóz osób z łomży do Francji już teraz - zadzwoń!

Transport paczek z Łomży do Francji

Nasze regularne przewozy pomiędzy Łomżą a Francją umożliwiają nam zabieranie przesyłek i paczek na tej trasie, wystarczy, że zgłosisz nam chęć nadania paczki do Paryża czy innych francuskich miast, podasz wagę a my powiemy Ci jak szybko dostarczymy ją na miejsce do rąk własnych. Nadanie paczki do Francji z Łomży nigdy nie było tak proste!

busy łomża francja

transport osob łomża francja