KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Nowy Sącz Austria

Mała Wieś ul. Fiołkowa 8
33-395, Mała Wieś


tel: +48 505 324 754
kom: +43 676 611 9205
tel 2: -
email: piter658@op.pl
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Austrii
Charakterystyka firmy: Usługi transportu osób do Austrii z Nowego Sącza w wykonaniu naszych kierowców są bezproblemowe i szybkie. Dbamy o komfort pasażerów je, a ponadto opracowujemy takie trasy przejazdu, by opłacało ci się jechać i zamówić busa właśnie naszej firmie. Jesteśmy niezawodni i gotowi w każdej chwili to udowodnić.

O firmie:

Busem do Wiednia z Nowego Sącza Pi Mar

Jeśli potrzebny jest szybki przejazd do Wiednia z Nowego Sącza to możesz na nas liczyć, z pewnością liczy się czas dojazdu, cena oraz komfort.W naszej firmie przewóz osób busem to codzienność, każdego dnia z naszych parkingów wyrusza flota busów w doskonałym stanie technicznym i z najlepszymi kierowcami, którzy nie tylko przywiozą Cię do Austrii, ale także zrobią to szybko i w przyjemniej atmosferze.

Przewóz osób Wiedeń Nowy Sącz

Nasza firma oferuje profesjonalny transport osób do Wiednia z Nowego Sącza, z ubezpieczeniem i legalną działalnoscią. Oferujemy możliwość dojazdu do różnych miast, oraz przejazd najkrótszymi i najbardziej bezpiecznymi trasami, dzięki czemu udaje nam się uniknąć znaczących opóźnień. Oferujemy także transportowanie grup, sprawdź co możemy dla ciebie zrobić busy do wiednia z nowego saczaprzewoz osob wieden tanio malopolska