KrajowyTransport.pl
Kategorie

Busy Wrocław Wiedeń

Pawia 54/21
59-300, Lubin
dolnośląskie


tel: +43 660 643 4644
kom: +48 535 858 454
tel 2: +48 662 696 026
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Austrii
Charakterystyka firmy: Bus Wiedeń Wrocław Nordbusa kursuje regularnie dla klientów pragnących wykonać przewóz osób z Wrocławia do Wiednia ekspresowo i bez zbędnych przestanków. Zamawiając nasz bus do Wiednia z Wrocławia masz gwarancję solidnego kierowcy wraz z serwisowanym busem.

O firmie:

Cena busa do Wiednia z Wrocławia?

Zasadniczo oferujemy stałą stawkę na nasze przejazdy, kursujemy regularnie dzięki czemu możemy oferować nasze usługi w dopasowanej wartości do oczekiwań pasażerów.

Prowadzimy busy w każdy dzień tygodnia, mozemy dopasować wyjazd do Wiednia w poniedziałek czy środę - sprawdź i zadzwoń!

Busy do Wiednia z Wrocławia organizujemy dla grup oraz osób indywidualnych. Zamawiając nasz przewóz osób z Wrocławia do Wiednia otrzymujecie Państwo doświadczonego kierowcę, przewóz od drzwi do drzwi, czysty serwisowany bus oraz nasze ogromne doświadczenie.

Pod drzwi w Wiedniu!

Realizujemy kompleksowy dowóz pasazera pod podany adres, rozumiemy, że osoba udająca się w podróż nie musi znać planu miasta - dlatego z nami możesz liczyć na dowóz pod same drzwi!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z priorytetów w trasie, nie urządzamy zbędnych przystanków, nie każemy klientom czekać. Nasz bus Wiedeń Wrocław jest zawsze czysty i klimatyzowany.

Transport z wrocławia do wiedniaszybki wyjazd z dolnego slaska do austrii