KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport Express Rafał Wiecha

Karpacka 56 lok.32
85-164, Bydgoszcz


kom: 510 090 018
email: [email protected]
www: www.transportexpress.com.pl
Branża: Transport towarów
Podbranża: Transport międzynarodowy
Charakterystyka firmy: Przewóz ładunków za granice z Bydgoszczy to przewozy towarów drobnicowych Bydgoszcz takie jak przewóz paczek Europa Bydgoszcz czy experssowy transport drobnicowy z Bydgoszczy oraz przewozy międzynarodowe Chełmża

O firmie:

Oferujemy pełen zakres usług transportowych na terenie kraju i państw europejskich. Zawsze bezpiecznie i zgodnie z ustalonym wcześniej terminem przewozimy towary we wskazane miejsce. Jeżeli zależy Państwu na bezpiecznym przetransportowaniu mebli, sprzętu AGD lub innych cennych przedmiotów - zachęcamy do kontaktu! Zapewniamy także ekspresowy i punktualny przewóz towarów. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami transportowymi o ładowności do 3,5 tony. Siedziba firmy transportowej Transport Express znajduje się w Bydgoszczy. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy klientów indywidualnych i firmy z całej Polski.

 

Ekspresowy transport międzynarodowy i krajowy

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie transportu krajowego i zagranicznego. Ładunki o masie do 3,5 tony dostarczamy pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego przed realizacją usługi, staramy się jak najdokładniej ustalić szczegóły. W naszej pracy nie uznajemy pomyłek i opóźnień. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której klient z naszego powodu traciłby swój cenny czas i pieniądze.

 

Usługi spedycyjne na najwyższym poziomie!

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu spedycji. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w zorganizowaniu procesu logistycznego - zachęcamy do kontaktu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że specyfika każdego zlecenia jest inna. Dlatego za każdym razem indywidualnie podchodzimy do realizacji konkretnej usługi. Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo pewność właściwie dogranych terminów załadunków, przeładunków i rozładunków towarów.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/asd7.jpg