KrajowyTransport.pl
Kategorie

Podkarpackie Centrum Doradztwa Logistycznego ProRes Daniel Pawłucki

Parkowa 9
36-020, Tyczyn
podkarpackie


kom: 531-716-006
email: prores@prores.org
www: www.prores.org
Branża: Kursy ADR
Podbranża: Szkolenia ADR
Charakterystyka firmy: Doradca ADR podkarpackie organizuje kursy ADR Rzeszów i szkolenia ADR Rzeszów. Szkolenia z przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych Rzeszów takie jak kursu dla kierowców ADR Rzeszów prowadzi doświadczony doradca ADR w Rzeszowie.

O firmie:

Organizujemy szkolenia ADR w Rzeszowie a tak że kursy ADR podkarpackie. Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętym doradztwem i szkoleniami dla jednostek sektora logistycznego, w szczególności kursów dla kierowców z zakresu bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych transportem drogowym /ADR/ oraz wszystkich osób zajmujących się działaniem związanym ze spedycją, magazynowaniem, ładowaniem, rozładowaniem materiałów niebezpiecznych zgodnie z wymogami Umowy ADR.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://prores.org/attachments/Header/image_1.jpg?template=generic

Podkarpackie Centrum Doradztwa Logistycznego ProRes oferuje Państwu kursy z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych transportem drogowym ADR.  Warunki przyjęcia kierowcy na kurs: ukończone 21 lat, odpowiednia kategoria prawa jazdy.

Uczestnik kursu po przystąpieniu i zdaniu egzaminu państwowego przed komisją z Urzędu Marszałkowskiego otrzymuje zaświadczenie ADR uprawniające do przewozu towarów niebezpiecznych  w zakresie objętym szkoleniem.
Uprawnienia ważne są przez okres 5 lat. 

 

http://prores.org/attachments/Image/1234.jpg?template=generic