KrajowyTransport.pl
Kategorie

Doradca DGSA Marek Wierzbiński

Reja 16/2
62-100, Wągrowiec
wielkopolskie


tel: -
kom: +48 608 1939 78
email: marekwierzbinski@tlen.pl
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Doradztwo transportowe
Charakterystyka firmy: Doradca ADR Wągrowiec oferuje obsługę firm w zakresie doradztwa przy transporcie materiałów niebezpiecznych w Wągrowcu oraz na terenie całego kraju. Oferuję usługi doradcze oraz śledzenie praktyk i procedur związanych z działalnością przedsiębiorstwa w zakresie bezpieczeństwa obsługi transportu towarów niebezpiecznych Na zlecenie klientów przeprowadzamy także audyty w firmach pod kątem wymagań ADR w wielkopolsce i okolicznych województwach, pomagamy takze doraźnie firmom które potrzebują chwilowych konsultacji w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych.

O firmie:

Doradca ADR z Wagrowca oferuje swoje usługi dla firm transportowych, oferujemy objęcie kontrolą Państwa ładunków niebezpiecznych, pomoc przy kwestiach transportu oraz profesjonalne doradztwo ADR z Wągrowca.

Na zlecenie klientów przeprowadzamy także audyty ADR w wielkopolsce i okolicznych województwach, pomagamy takze doraźnie firmom które potrzebują chwilowych konsultacji w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych.

oferta kursów adr w wagrowcu

zasady konsultacji adr w wagrowcuzgoda biznesowa na kurs adr wielkopolska

Już dziś zamów doradztwo ADR w Wągrowcu w dobrej cenie! U nas Ci się opłaci!