KrajowyTransport.pl
Kategorie

Europa Service

SZALUPOWA 6A
80-299, GDAŃSK


tel: 058 552-52-01
kom: 058 552-52-01
tel 2: 058 552-52-03
email: [email protected]europaservice.pl
www: www.europaservice.pl
Branża: Transport osób
Podbranża: Transport międzynarodowy
Charakterystyka firmy: Najtańsze bilety promowe i wycieczkowe po morzu w Polsce, zapraszamy do wykupienia wycieczki promem z Polski do większości portów Europy i Azji. Europa Service Marcin Dylon gwarantuje tanie bilety promowe, wycieczki promem w dobrej cenie z rzetelną obsługą. Zapraszamy do zamawiania rejsów promem!

O firmie:

Oferujemy do Państwa dyspozycji możliwość zarezerwowania biletu na promy w całej europie. Wszystkie połączenia promowe są w zasięgu jednego telefonu. Zastanawiasz się dlaczego warto z nami współpracować? Oto kilka prostych odpowiedzi: Pomoc w wybieraniu trasy - Przystępne ceny - Fachowa obsługa - Indywidualne podejście - Gwarancja solidności

Firma Europaservice współpracuje z najwiekszymi armatorami w europie tj. polferies, ferry, norfolkline, stena line i wielu innych. Obsługujemy przeprawy promowe z wielu krajów np. Polski, Szwecji, Anglii, Norwegii i innych, oraz miast np. Gdańska, Świnoujścia, Gdynii, Kopenhagi, Dover jak i innych portów europejskich, Przeprawy z nami będą tańsze, co zapewni mniejsze koszty państwa firmie.