KrajowyTransport.pl
Kategorie

OEZ u Stodolnych Spółka z o.o.

Przemysłowa 7
64-920, Piła
wielkopolskie


kom: a/ szkolenia – 690 298 000
tel 2: b/ rozliczenia – 517 706 445
email: biuro@u-stodolnych.pl
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Doradztwo transportowe
Charakterystyka firmy: Ewidencja czasu pracy kierowców w Pile oferowana przez nas rozciąga się na zadbanie o wszelkie aspekty doradztwa transportu w Pile związanego z tymi zagadnieniami. Dzięki nam ewidencja czasu pracy kierowcy stanie się łatwa i czytelna.

O firmie:

Ewidencja czasu pracy kierowców w Pile oferowana przez nas będzie gwarantem klarowności prowadzenia dokumentacji w Twojej firmie. Naszymi działaniami obejmujemy zarówno sferę jaką jest doradztwo transportowe z Piły jak i również pieczołowite prowadzenie wykazów ewidencji czasu pracy kierowcy.

Ośrodek Edukacji Zawodowej u- Stodolnych Sp. z o.o. w Pile oferuje: Kompleksową obsługę firm transportowych, Szkolenia kierowców zawodowych w tym nauka jazdy do kategorii C, C+E W ramach kompleksowej obsługi firm transportowych świadczymy następujące usługi:  Analiza i ewidencja czasu pracy   Obliczanie wynagrodzeń kierowców pracujących w ruchu międzynarodowym według zasad zawartych w Pakiecie Mobilności i Polskiego Ładu. W ramach usług związanych ze szkoleniami kierowców zawodowych oferujemy. Nasze szkolenia charakteryzują się ogromną ilością informacji praktycznych wynikających z doświadczenia nabytego we współpracy z przewoźnikami i samymi kierowcami. Uczymy na pojazdach ciągnik siodłowy + naczepa.

Specjalizujemy się w szkoleniach kierowców z Ukrainy, Białorusi, Filipin i Indii. Zajęcia są prowadzone w języku rosyjskim oraz angielskim. Również wszystkie materiały szkoleniowe są  w tych językach. Polecamy swoje usługi i zapraszamy do kontaktu.

z pozdrowieniami Ryszard Stodolny Prezes Zarządu Ośrodka Edukacji Zawodowej u Stodolnych Sp. z o.o. 64-920 Piła, ul. Wierzbowa 1, NIP 764 266 51 24 Biuro Zarządu: 64-920 Piła , ul. Przemysłowa 7 Tel. 605 036 926, e-mail: prezes@u-stodolnych.pl, www.u-stodolnych.pl

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/stodolni1.JPG

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/stodolni2.jpg

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/stodolni3.JPG