KrajowyTransport.pl
Kategorie

P.H.U Danwoj

Staszica 37
64-600, Oborniki
wielkopolskie


tel: 61 63 93 706
kom: 663 164 338
tel 2: 61 63 93 706
email: [email protected]
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Ewidencja czasu pracy, tachografy
Charakterystyka firmy: Ewidencja czasu pracy kierowców prowadzona przez Danwoj, pozwoli Ci nie martwić się o prawidłowe rozliczanie Twoich pracowników oraz trudne analizy tachografów. Zrobimy to za Ciebie i przedstawimy wszelkie ważne analizy. Dzięki naszej ewidencji czasu pracy kierowców wykonywanej w naszym biurze Obornikach, nie musisz się obawiać kontroli ani problemów wynikających ze złego rozliczania Zrobimy to za Ciebie i przedstawimy wszelkie ważne analizy, dzięki naszej ewidencji czasu pracy kierowców nie musisz się obawiać kontroli ani problemów wynikających ze złego rozliczania.

O firmie:

Ewidencja czasu pracy kierowców wykonana w P.H.U. Dawnoj to jakość Twoich rozliczeń z pracownikami oraz wielka ulga przy ewentualnej kontroli. My dbamy by zawsze było klarownie i w porządku. Dzięki nam zarchiwizujesz dane z kart kierowców, rozliczysz każdy rodzaj tachografów oraz wykonasz niezbędne audyty w przedsiębiorstwie.

Przygotujemy Cię do kontroli organów państwowych (Inspekcja Transportu Drogowego, Państwowa Inspekcja Pracy) a wraz z zapleczem naszej ogromnej wiedzy możesz spokojnie zapomnieć o błędach amatorów. Posiadamy ponad dwunastoletnie doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy kierowców.

Właściciel przedsiębiorstwa Wojciech Koralewski pracował w latach 2002 – 2010 jako inspektor transportu drogowego w Poznaniu, a od 2008 roku jest biegłym sądowym w tej dziedzinie. Obecnie rozliczamy kilkadziesiąt przedsiębiorstw transportowych i wykonujemy opinie na zlecenie sądów, policji i prokuratury.

Nie czekaj i zamów rozliczenia czasu pracy kierowców w P.H.U. Danwoj z Obornik

tachografy oborniki

ewidencjonowanie czasu pracy kierowców w obornikach