KrajowyTransport.pl
Kategorie

Karczma Na Woli Krystyna Blicharz

Wola Duża 26
23-400 , Biłgoraj


tel: 84 688 01 36
kom: 605 292 707
tel 2: 691 905 100
email: [email protected]
www: www.karczmanawoli.pl
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Zajazdy dla kierowców
Charakterystyka firmy: Karczma na Woli Biłgoraj to zajazd Biłgoraj świadczący noclegi dla kierowców Biłgoraj oferujący pokoje noclegowe Biłgoraj gdzie zajazd lubelskie posiada parking strzeżony Biłgoraj

O firmie:

Parking strzeżony Biłgoraj a także zajazd lubelskie oddajemy dla kierowców wraz z usługa na parking strzeżony Biłgoraj. Zachęcamy do noclegi dla kierowców Biłgoraj. Karczma Na Woli położona jest na malowniczej polanie pośrodku sosnowego boru, w sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Wnętrza kompleksu restauracyjno – hotelowego urządzone zostały w unikatowym, rustykalnym stylu. Niesamowita atmosfera Karczmy i piękno okolicy sprzyjają organizacji wyjątkowych imprez i uroczystości oraz relaksowi na łonie natury.Gwarantujemy, iż wspaniałe chwile spędzone u nas na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Karczma Na Woli dysponuje 15 pokojami noclegowymi.  Każdy pokój urządzony jest w oryginalny, stylowy sposób i wyposażony w łazienkę z prysznicem, telewizję satelitarną oraz dostęp do internetu.

   

http://www.karczmanawoli.pl/img/o_karczmie/1_1.jpg

Mapa dojazdu do Karczmy na Woli