KrajowyTransport.pl
Kategorie

Kurier z Cork do Polski

Cork
-, Irlandia


tel: IRL: (+353) 873 460 906
kom: IRL: (+353) 876 352 108
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Irlandii
Charakterystyka firmy: Nasz kurier odbierze w Cork dowolną przesyłkę, bez względu na gabaryty i zabierze do Polski. Tanio i solidnie, szybko i bezpiecznie - z nami każda paczka nadawana z Cork dociera do Polski tak szybko jak jest to tylko możliwe. W AGvantrans dbamy o terminowość dostaw do rąk własnych, nasi kurierzy z Cork odbierają ładunki regularnie

O firmie:

Przeprowadzka Cork Polska

Nasi kurierzy realizują rónież zlecenia na całopojazdowe przeprowadzki z Cork, pomagamy w załądunku i rozładunku towarów, zabieramy meble oraz przedmioty gabarytowe.

Jeżeli potrzebujesz szybkiej przeprowadzki Cork - Polska postaw na AGVantrans, mamy ogromne doświadczenie w transporcie z Irlandii do Polski.

Przesyłka Cork - kurier

Z uwagi na wielką liczbę rodakó w Cork uruchomiliśmy szybką usługę dostarczenia przesyłek z Polski do Cork. Gwarantujemy najkrótszy czas dostawy korespondencji, drobnych pakunków oraz paczek. Wybeirając nas masz pewność, że paczka i przesyłka do Cork dotrze w umówionym czasie, bez niespodzianek z przesuwaniem terminu. Cena kuriera do Cork będzie również wyjątkowo niska, dzięki czemu opłaci Ci się nawet stała współpraca z nami !

kurier cork polska

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/promocjaswiatecznapaczkiirlandia.jpg