KrajowyTransport.pl
Kategorie

EuroScandia Kurier Polska Szwecja

Al. Jana Pawła II 62/23
37-450, Stalowa Wola
podkarpackie


tel: +48 733 710 304
kom: +48 733 710 305 | +46 736 466 597
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Szwecja busy
Charakterystyka firmy: Tani kurier do Szwecji zabierze Twoje bagaże z Polski szybko i bezpiecznie. Wozimy ładunki, części, bagaże, palety - z nami wyślesz na trasie Polska - Szwecja co zechcesz! Kurier Polska - Szwecja EuroScandia to gwarancja, że Twój ładunek dotrze do celu

O firmie:

Przewóz paczek do Szwecji

W EuroScandia przewóz paczek do Szwecji traktujemy priorytetowo, kluczowe jest dla nas dostarczenie każdego zlecenia na czas i do rąk odbiorcy.https://krajowytransport.pl/images/zdjd/szwecja2.png

Gwarancją dotarcia do nadawcy jest list przewozowy, w EuroScandii dbamy o to, by paczka czy przesyłka znalazła się w określonym miejscu o ustalonym czasie. Przewieźliśmy tysiące paczek na trasie Polska - Szwecja - Polska. Nam możesz zaufać.

Transport bagażu do Szwecji

Oferujemy także usługę taniego transportu bagażu do Szwecji. Wiele osób wybierając się samolotem jest ograniczona w możliwości przewozu większej liczby rzeczy - z EuroScandią wyślesz bagaż do Szwecji szybko, bezpiecznie i w niewielkich pieniądzach!

Przeprowadzka Polska - Szwecja

Dla osób pragnących przeprowadzić się na stałe - mamy stała korzystną ofertę. Nasze pojemne busy dowiozą dowolną ilość Twoich rzeczy, zaś nasi pracownicy fachowo zadbają aby przewożony dobytek był maksymalnie zabezpieczony. Z EuroScandią przeprowadzka do Szwecji odbędzie się tanio i szybko.

Wycena przeprowadzki Polska - Szwecja

Wystarczy, że zadzwonisz i powiesz nam ile rzeczy jest do przewiezienia - a my w kilka chwil podamy Ci konkretną, zadowalającą wycenę kompleksowej przeprowadzki do Szwecji.

Z EuroScandią przeprowadzisz się w dowolnym rejon Perły Skandynawii, dojeżdżamy prawie na koniec świata :)

https://krajowytransport.pl/images/zdjd/EUROSCANDIA23.png