KrajowyTransport.pl
Kategorie

Szkolenia ADR Sochaczew

Sowińskiego 21
05-870, Błonie


tel: (22) 725-13-06
kom: 603-334-790
email: jacek.pluta-dgsa@wp.pl
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Doradztwo transportowe
Charakterystyka firmy: Szkolenia ADR w Sochaczewie oferujemy wraz z kierunkowymi dodatkowymi - jak kursy na cysterny. Dzięki naszym kursom przygotujesz się właściwie do pracy w transporcie materiałów niebezpiecznych. Zdobędziesz fachowe kwalifikacje ADR dzięki którym powiększysz swoje obroty posiadając odpowiednie kwalifikacje Zamówienia szkoleń ADR w Sochaczewie prowadzone są codziennie, telefonicznie pod wskazanymi numerami. Zapraszamy więc na kurs ADR Sochaczew po najlepszą wiedzę z zakresu materiałów niebezpiecznych.

O firmie:

Szkolenia ADR Sochaczew

Planujesz rozpocząć pracę w transporcie materiałów niebezpiecznych? Rozglądasz się za odpowiednim wykształceniem i uprawnieniami?

W ADR Adviser nauczymy Cię wszystkiego co jest wymagane w pracy z materiałąmi niebezpiecznymi, nasze kursy ADR w Sochaczewie organizowane są przez wykwalifikowaną kadrę, przygotowaną na każde zagadnienie z dziedziny transportu DGSA.

Zapewniamy satysfakcję i wiedzę, sprawdź także jakie aktualnie mamy promocje na szkolenia ADR jesienią!

Kwalifikacja wstępna i przyspieszona Sochaczew

Dajemy także możliwości zrobienia kwalifikacji wstępnej i przyspieszonej w Sochaczewie, jeżeli pragniesz dopełniać swój rozwój, coraz więcej wymagasz od transportu i swojej firmy - postaw na nasze wykształcenie.

Z nami Ci się uda!

kurs adr sochaczew taniohttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t760.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t761.jpg