KrajowyTransport.pl
Kategorie

Transport Polska-Anglia Tomasz Bancerek

Kasztanowa 23
16-100, Sokołka, Bialystok
podlaskie


tel: +48 782297028
kom: +44 7553607932
email: [email protected]
Branża: BUSY
Podbranża: Busy do Anglii
Charakterystyka firmy: Busy do Anglii z Białegostoku świadczą przewozy Anglia Sokółka gdzie bus Londyn Białystok wykonuje przewóz osób Anglia Sokółka w systemie door to door.Dodatkowo wykonujemy przeprowadzki Anglia Polska podlaskie gdzie transport mebli Anglia Sokółka czy przewóz sprzętu RTV AGD Białystok wykonujemy tanio i solidnie.

O firmie:

Laweta Sokółka Anglia oferujemy poprzez przewóz na lawecie z Sokółki do Anglii. Nasza firma świadczy usługi transportowe do Anglii prowadzone przez busy do Anglii z Białegostoku. Dodatkowo wykonujemy przewóz przesyłek Anglia Sokółka, również przeprowadzki do Anglii Białystok nie są nam obce.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.Cechuje nas profesjonalizm, kultura osobista oraz zaangażowanie w każde zlecenie które od Państwa otrzymujemy.Profesjonalna obsługa, zawsze na czas i w nienaruszonym stanie.

http://krajowytransport.pl/images/zdjd/t522.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t523.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t524.jpghttp://krajowytransport.pl/images/zdjd/t525.jpg