KrajowyTransport.pl
Kategorie

LEXTECH Doradztwo Transportowe

Armii Krajowej 6a
95-100, Zgierz
łódzkie


tel: 505006413
kom: 517-253-006
email: [email protected]
www: www.lextech.pl
Branża: Usługi transportowe
Podbranża: Doradztwo transportowe
Charakterystyka firmy: Doradca transportowy łódzkie oferuje doradztwo transportowe Zgierz w dobrej cenie. Zamów u nas ekspertyzy i audyty ponieważ nasze doradztwo transportowe ze Zgierza oferuje usługi najwyższej jakości.

O firmie:

Doradca transportowy Zgierz oferuje usługi poprzez doradztwo transportowe w Zgierzu. Obsługujemy województwo łódzkie.

DORADZTWO

Pomoc prawną w zakresie wykonywanych przez przedsiębiorców zadań transportowych, postępowań, które wynikają z kontroli przedsiębiorstwa, czy też kontroli drogowej. (odwołania od kar ITD.) (pisma, odwołania, rozkładanie kar na raty).

SZKOLENIA

Przeprowadzimy profesjonalne szkolenia dla przedsiębiorstw i kierowców, które nie ograniczają się do przekazania suchej wiedzy teoretycznej, zawartej w ustawach i rozporządzeniach, ale głównie  wiedzy zdobytej w praktyce przez osoby prowadzące szkolenia. Szkolenia prowadzone są głównie przez byłych inspektorów transportu drogowego z długoletnią praktyką w tym zawodzie. Kto może lepiej znać temat jak nie inspektor transportu drogowego z długoletnim stażem w tym zawodzie inspektora. 

AUDYTY

Wykonujemy usługi audytorskie - monitorowania spełniania przez przedsiębiorcę i zatrudnianych kierowców wymogów ustawowych w zakresie wykonywania przewozów drogowych (wymogi licencyjne, wynikające z posiadanych przez Ciebie zezwoleń i zaświadczeń, kwalifikacje kierowców).

EWIDENCJA CZASU PRACY KIEROWCÓW IDT/PIP

Prowadzenie ewidencji czasu pracy na dzień dzisiejszy jest obowiązkowe i narzuca to na każdego przewoźnika, który wykonuje przewozy drogowe art. 25 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o czasie pracy kierowców. Ewidencja czasu pracy dostarcza niezbędnych informacji na temat rzeczywistej aktywności zatrudnionego kierowcy, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne określenie przepracowanych nadgodzin, pełnionych dyżurów, pracy w nocy oraz w niedziele i święta. Jest to również doskonałe narzędzie do sprawowania nadzoru nad poprawnością wykonywanych przewozów, pozwalające w porę wyeliminować pojawiające się nieprawidłowości.

http://lextech.pl/images/lextech/logo.png

Zakres naszych usług:
  • ► pobieranie i archiwizacja danych z kart kierowców i tachografów cyfrowych
  • ► prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców pod względem PIP
  • ► przygotowanie firmy do kontroli pod względem Inspekcji Transportu Drogowego (ITD) i Państwowej Inspekcji Pracy (PIP)
  • ► reprezentowanie firm podczas kontroli
  • ► sporządzanie wyjaśnień pokontrolnych, odwołań
  • ► szkolenia kierowców i kadry zarządzającej transportem
  • ► audyty pod względem prowadzenia poprawności działania firmy pod kątem przewozów drogowych i nie tylko
  • ► pomoc prawną w zakresie postępowań, które wynikają z kontroli przedsiębiorstwa, czy też kontroli drogowej