KrajowyTransport.pl
Kategorie

Szkolenia ADR towary niebezpieczne

BJM PRO-TECH Janusz Kryszpin

-
07-300,
Ostrów Mazowiecka

O firmie:

BJM Kryszpin sprawi, że Twoi kierowcy będą fachowo przeszkoleni z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych oraz odpowiednio przygotowani na każdą sytuację w tej trudnej gałęzi przewozów.

Zapewniamy kompleksowe kursy ADR w mazowieckim dla wszystkich typów planowanych przewozów ADR, od cystern po rózne kwalifikacje.

Zadzwoń do nas!

Więcej

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego STANISŁAW PATEREK

Krotoszyńska 30
63-720 ,
Koźmin Wlkp.

O firmie:

Szkolenia ADR w Wielkopolsce oferujemy wszystkim pragnącym zdawać kwalifikacje dla transportu materiałów niebezpiecznych.

Zapewniamy kompleksowe szkolenia, wysoką zdawalność oraz różne rodzaje kwalikacje. Z nami wybierzesz dowolną ścieżkę szkolenia ADR pasującą do linii Twojego przedsiębiorstwa.

Postaw na wiedzę - wybierz Paterka

Więcej

KMP Edukacja szkolenia ADR Radom

Narutowicza 1 lok.2
26-600,
Radom

O firmie:

KMP Edukacja to odpowiednie miejsce do uzyskania wysokich kwalifikacji w przewozie materiałów niebezpiecznych cysternami oraz różnymi zestawami.

Powiemy Ci jak prawidłowo przystępować do transportu ADR, nauczymy przepisów obowiązujących w UE oraz pokażemy na ćwiczeniach jak zgodnie z procedurami dokonywac przewozów.

Więcej

Szkolenia ADR Sokołów Podlaski ACZE

Ząbkowska 17D
08-300 ,
Sokołów Podlaski

O firmie:

Najtańsze i najlepsze szkolenia ADR w województwie mazowieckim! Oferujemy szybkie kursy ze skondensowaną dawką wiedzy potrzebnej w pracy z transportem materiałów niebezpiecznych.

Realizujemy kwalifikacje wstępne, kursy na cysterny oraz wszystkie ważne w transporcie kategorie prawa jazdy.

Nie czekaj - dzwoń!

Więcej

Szkolenia ADR w Wągrowcu

Łaziska 85
62-100,
Wągrowiec

O firmie:

Szkolenia ADR w Wielkopolsce organizujemy dla wszystkich kierowców pragnących rozszerzać swoje kwalifikacje. Zapewniamy najwyższej jakości wiedze z działu materiałów niebezpiecznych, niskie koszta szkoleń ADR oraz gwarancję przekazania aktualnych informacji z przepisów prawa dotyczących transportu ADR na naszych szkoleniach.

Więcej

Kursy ADR Włocławek Andrzej Mucha

Papieżka 113 a
87-800,
Włocławek

O firmie:

Szkolenia ADR w Kujawsko Pomorskim oferowane u nas dadzą Ci pewność, że wiedza zdobyta na kursach zaprocentuje w Twojej firmie i transporcie materiałów niebezpiecznych.

Szkolimy od wielu lat dzięki czemu potrafimy fachowo przygotować kierowców do stawianych przed nimi zadań. Zadzwoń i umów się na kurs ADR w Kujawsko Pomorskim z najlepszymi fachowcami w branży!

Więcej

Szkolenia ADR Toruń - Lekcja

Kosciuszki 41/47
87-100,
Toruń
kujawsko-pomorskie

O firmie:

Szkolenia ADR Kujawsko Pomorskie prowadzimy dla kierowców, firm oraz wszystkich osób chcących osiągnąć sukces w transporcie materiałów niebezpiecznych. Zapewniamy wysokiej klasy wiedzę o ADRach oraz cieszymy się wysoką zdawalnością.

Przygotujemy Cię do każdego wyzwania! Postaw na nasze kursy ADR w Kujawsko Pomorskim już teraz. Zapisy prowadzimy codziennie!

Więcej

CEiD MADA

Obrońców Pokoju 10
67-200 ,
Głogów
dolnośląskie

O firmie:

Szkolenie ADR na Dolnym Śląsku w MADA da Ci fachową wiedzę z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych, przygotowanie do elitarnej pracy przewoźnika ADR, pewność jakości wykonywanej usługi.

Oferujemy obszerną wiedzę o materiałach niebezpiecznych. Nasz wykładowca to doświadczony doradca ADR którego kurs ma za zadanie w pełni przygotować Państwa do egzaminu.

Już teraz zdecyduj się na szkolenia ADR dolnośląskie, których cena mile Cię zaskoczy.

Więcej

WZDZ w Gorzowie Wlkp. Szkolenia ADR

Sikorskiego 95, pok. nr 3
66-400,
Gorzów Wlkp.

O firmie:

W WZDZ otrzymasz najbardziej fachową, aktualną wiedzę z zakresu transportu ADR. Jako renomowana placówka dbamy by nasi kursanci osiągali wysoką zdawalność oraz byli perfekcyjnie przygotowani do dalszych zadań w przewozie materiałów niebezpiecznych.

Zadzwoń do WZDZ i nie ryzykuj z miejscem zdobywania wiedzy o materiałach niebezpiecznych.

Więcej

Szkolenia i doradztwo ADR Oleśnica

-
56-400 ,
Oleśnica

O firmie:

W Vademecum dowiesz się jak prawidłowo obsługiwać materiały ADR podczas transportu. Szkoląc u nas kadry zyska Twoja firma, Twoi kierowcy nie narażą się na niepotrzebne mandaty wynikające z braku wiedzy zaś Twoje łądunki będą zawsze odpowiednio przewożone przez wykwalifikowany personel.

Działamy na rynku od wielu lat, wyszkoliliśmy setki kierowców mających na codzień styczność z przewozami ADR.

Więcej

OSK PARTNER Szkolenia ADR Żary

Podchorążych 33
68-200 ,
Żary

O firmie:

W partnerze dowiesz się jak prawidłowo przewozić ładunki niebezpieczne, zdasz kwalifikacje wstępną czy kursy ADR na cysterny.

Na profesjonalnych sesjach udostępnimy Ci najnowszą wiedzę z zakresu przewozów ADR, gwarantujemy, że przekazywane informacje będą aktualne i wysokiej jakości.

Więcej

ABC-SZKOLENIA Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Modlińska 6
03-216,
Modlińska 6
mazowieckie

O firmie:

Zapraszamy wszystkich pragnących pracować w transporcie materiałów niebezpiecznych.

Dzięki naszym szkoleniom uzyskasz odpowiednie kwalifikacje, dowiesz się jak prawidłowo przewozić różne typy materiałów niebezpiecznych, szkodliwych, łątwopalnych.

Zapraszamy także kadry firm spedycyjnych na szkolenia z zakresów ADR.

Więcej