KrajowyTransport.pl
Kategorie

Szkolenia ADR towary niebezpieczne

Szkolenia ADR Toruń - Lekcja

Kosciuszki 41/47
87-100,
Toruń
kujawsko-pomorskie

O firmie:

Szkolenia ADR Kujawsko Pomorskie prowadzimy dla kierowców, firm oraz wszystkich osób chcących osiągnąć sukces w transporcie materiałów niebezpiecznych. Zapewniamy wysokiej klasy wiedzę o ADRach oraz cieszymy się wysoką zdawalnością.

Przygotujemy Cię do każdego wyzwania! Postaw na nasze kursy ADR w Kujawsko Pomorskim już teraz. Zapisy prowadzimy codziennie!

Więcej

CEiD MADA

Obrońców Pokoju 10
67-200 ,
Głogów

O firmie:

Szkolenie ADR na Dolnym Śląsku w MADA da Ci fachową wiedzę z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych, przygotowanie do elitarnej pracy przewoźnika ADR, pewność jakości wykonywanej usługi.

Oferujemy obszerną wiedzę o materiałach niebezpiecznych. Nasz wykładowca to doświadczony doradca ADR którego kurs ma za zadanie w pełni przygotować Państwa do egzaminu.

Już teraz zdecyduj się na szkolenia ADR dolnośląskie, których cena mile Cię zaskoczy.

Więcej

WZDZ w Gorzowie Wlkp. Szkolenia ADR

Sikorskiego 95, pok. nr 3
66-400,
Gorzów Wlkp.

O firmie:

W WZDZ otrzymasz najbardziej fachową, aktualną wiedzę z zakresu transportu ADR. Jako renomowana placówka dbamy by nasi kursanci osiągali wysoką zdawalność oraz byli perfekcyjnie przygotowani do dalszych zadań w przewozie materiałów niebezpiecznych.

Zadzwoń do WZDZ i nie ryzykuj z miejscem zdobywania wiedzy o materiałach niebezpiecznych.

Więcej

Szkolenia i doradztwo ADR Oleśnica

-
56-400 ,
Oleśnica

O firmie:

W Vademecum dowiesz się jak prawidłowo obsługiwać materiały ADR podczas transportu. Szkoląc u nas kadry zyska Twoja firma, Twoi kierowcy nie narażą się na niepotrzebne mandaty wynikające z braku wiedzy zaś Twoje łądunki będą zawsze odpowiednio przewożone przez wykwalifikowany personel.

Działamy na rynku od wielu lat, wyszkoliliśmy setki kierowców mających na codzień styczność z przewozami ADR.

Więcej

OSK PARTNER Szkolenia ADR Żary

Podchorążych 33
68-200 ,
Żary

O firmie:

W partnerze dowiesz się jak prawidłowo przewozić ładunki niebezpieczne, zdasz kwalifikacje wstępną czy kursy ADR na cysterny.

Na profesjonalnych sesjach udostępnimy Ci najnowszą wiedzę z zakresu przewozów ADR, gwarantujemy, że przekazywane informacje będą aktualne i wysokiej jakości.

Więcej

Activ Busines Sport. Wtulich Konrad

Zabrody 28
06-500,
Mława
mazowieckie

O firmie: Szkolenia ADR Mława oferujemy poprzez kurs ADR dla kierowców w Mławie z doświadczonym doradcą ADR MAzowieckie. Oferujemy bogatą gamę możliwości zdobycia informacji o ładunkach ADR. Obsługujemy kompleksowe doradztwo ADR.Prowadzone przez nas kursy ADR są najwyższej jakości, w ten...
Więcej

Szkolenia ADR Mielec

E. Biernackiego 1 II piętro pokój nr 40
39-300 ,
Mielec
podkarpackie

O firmie:

Tanie i rozsądne kursy ADR w podkarpackim CUS - Krzysztof Rzeszutek to pewność, że Twoim pracownicy odpowiedzialni za transport materiałów niebezpiecznych będą właściwie przygotowani do swoich obowiązków.

Odpowiednie szkolenia z zakresu materiałów niebezpiecznych prócz możliwości zdobycia licencji oferują również płynne działanie firmy, spokój podczas kontroli wynikający z prawidłowego dysponowania wiedzą o ADR.

Zapisz się już teraz do CUS na najlepsze kursy ADR!

Więcej

Podkarpackie Centrum Doradztwa Logistycznego ProRes Daniel Pawłucki

Parkowa 9
36-020,
Tyczyn
podkarpackie

O firmie:

ProRes nauczy Cię jak prawidłowo podchodzić do kwestii ADR w transporcie. Zarówno osoby i kadry odpowiedzialne za magazynowanie, logistykę, rozładunek jak i kierowcy powinni przejść odpowiednie przeszkolenia z zakresu materiałów niebezpiecznych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Doradztwo ADR BHP Andrzej Mucha

Papieżka 113 a
87-800,
Kujawsko Pomorskie

O firmie: Szkolenia ADR Kujawsko Pomorskie a także organizacja szkoleń ADR w Kujawsko Pomorskim świadczona przez nas jest zawsze na najwyższym poziomie. Kurs ADR Kujawsko Pomorskie prowadzi szkolenia dla pracowników z ADR. Organizujemy szkolenia w formie instruktaży, kursów,...
Więcej

Szkolenia ADR Tarnów

Kopernika 7/17 (1 piętro)
33 - 100 ,
Tarnów

O firmie:

Tanie i solidne kursy ADR w Małopolsce w CUS to pewność dla Twojej kadry, że jej wiedza zaowocuje w każdej firmie.

Stawiamy na wysoką jakość szkoleń ADR Małopolska, zapewniamy najlepsze sale, materiały oraz terminy. Nasze ceny są konkurencyjne a wiedza ciągle aktualizowana.

Zadzwoń do CUS już dzisiaj i zdobądź realną wiedzę.

Więcej

Szkolenia ADR Małopolska

Campi 45a
32-700,
Bochnia

O firmie:

Szkolenia ADR w Małopolsce prowadzimy dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych. Dzięki naszym kursom ADR małopolska otrzymają Państwo profesjonalne przygotowanie do pracy w transporcie materiałów niebezpiecznych. Gwarantujemy również odpowiedni poziom wyszkolenia kadry co w przyszłości zaowocuje konkretnymi profitami w firmie o profilu transportu ADR.

Więcej

Doradztwo transportowe Sochaczew

Sowińskiego 21
05-870,
Błonie

O firmie:

Profesjonalny doradca transportu - Jacek Pluta z firmy Adviser oferuje szeroki wachlarz usług.

Pomagamy w rozwiązywaniu zawiłości przepisów prawa transportowego, ADR/RID oraz przy szkoleniach kadry pracowniczej i kierowców.

Zadzwoń i zamów profesjonalne szkolenia i doradztwo dla Twojej firmy - rozwijaj biznes z nami!

Więcej