KrajowyTransport.pl
Kategorie

Szkolenia ADR towary niebezpieczne

BJM PRO-TECH Janusz Kryszpin

-
07-300,
Ostrów Mazowiecka

O firmie:

BJM Kryszpin sprawi, że Twoi kierowcy będą fachowo przeszkoleni z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych oraz odpowiednio przygotowani na każdą sytuację w tej trudnej gałęzi przewozów.

Zapewniamy kompleksowe kursy ADR w mazowieckim dla wszystkich typów planowanych przewozów ADR, od cystern po rózne kwalifikacje.

Zadzwoń do nas!

Więcej

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego STANISŁAW PATEREK

Krotoszyńska 30
63-720 ,
Koźmin Wlkp.

O firmie:

Szkolenia ADR w Wielkopolsce oferujemy wszystkim pragnącym zdawać kwalifikacje dla transportu materiałów niebezpiecznych.

Zapewniamy kompleksowe szkolenia, wysoką zdawalność oraz różne rodzaje kwalikacje. Z nami wybierzesz dowolną ścieżkę szkolenia ADR pasującą do linii Twojego przedsiębiorstwa.

Postaw na wiedzę - wybierz Paterka

Więcej

Szkolenia ADR Rabka Zdrój

Skomielna Biała 685
32-434,
Skomielna Biała
małopolskie

O firmie: Kurs ADR Rabka Zdrój Od wielu lat oferujemy usługę jaką jest szkolenie ADR w Rabce Zdrój ponieważ kursy na materiały niebezpieczne są rzeczą, która wychodzi nam najlepiej i dzięki której nasi kursanci łatwiej znajdują pracę! Zatrudniamy świetnych...
Więcej

Szkolenia ADR Sokołów Podlaski ACZE

Ząbkowska 17D
08-300 ,
Sokołów Podlaski

O firmie:

Najtańsze i najlepsze szkolenia ADR w województwie mazowieckim! Oferujemy szybkie kursy ze skondensowaną dawką wiedzy potrzebnej w pracy z transportem materiałów niebezpiecznych.

Realizujemy kwalifikacje wstępne, kursy na cysterny oraz wszystkie ważne w transporcie kategorie prawa jazdy.

Nie czekaj - dzwoń!

Więcej

Szkolenia ADR w Wągrowcu

Łaziska 85
62-100,
Wągrowiec

O firmie:

Szkolenia ADR w Wielkopolsce organizujemy dla wszystkich kierowców pragnących rozszerzać swoje kwalifikacje. Zapewniamy najwyższej jakości wiedze z działu materiałów niebezpiecznych, niskie koszta szkoleń ADR oraz gwarancję przekazania aktualnych informacji z przepisów prawa dotyczących transportu ADR na naszych szkoleniach.

Więcej

Szkolenia ADR Starachowice

Szkolna 10
27-200,
Starachowice
świętokrzyskie

O firmie:

Szkolenia ADR w świętokrzyskim oferowane w CUS to gwarancja zadowolenia wszystkich kursantów.

Zapewniamy wygodne sale, przyjazny personel szkolący oraz wielką dawkę wiedzy tak potrzebnej w transporcie materiałów niebezpiecznych.

Zgłoszenia przyjmujemy regularnie w każdym z naszych oddziałów, już teraz zobacz jak tanio możesz odbyć szkolenie ADR w świętokrzyskim!

Więcej

Kursy ADR Włocławek Andrzej Mucha

Papieżka 113 a
87-800,
Włocławek
kujawsko-pomorskie

O firmie:

Szkolenia ADR w Kujawsko Pomorskim oferowane u nas dadzą Ci pewność, że wiedza zdobyta na kursach zaprocentuje w Twojej firmie i transporcie materiałów niebezpiecznych.

Szkolimy od wielu lat dzięki czemu potrafimy fachowo przygotować kierowców do stawianych przed nimi zadań. Zadzwoń i umów się na kurs ADR w Kujawsko Pomorskim z najlepszymi fachowcami w branży!

Więcej

Szkolenia ADR Toruń - Lekcja

Kosciuszki 41/47
87-100,
Toruń
kujawsko-pomorskie

O firmie:

Szkolenia ADR Kujawsko Pomorskie prowadzimy dla kierowców, firm oraz wszystkich osób chcących osiągnąć sukces w transporcie materiałów niebezpiecznych. Zapewniamy wysokiej klasy wiedzę o ADRach oraz cieszymy się wysoką zdawalnością.

Przygotujemy Cię do każdego wyzwania! Postaw na nasze kursy ADR w Kujawsko Pomorskim już teraz. Zapisy prowadzimy codziennie!

Więcej

Kurs ADR Grzegorz Sitarek

Zielona 13/1
58-500,
Jelenia Góra

O firmie:

Szkolenia ADR Dolny Śląsk świadczone przez Grzegorza Sitarka pozwolą Ci zdobyć każdy poziom wiedzy potrzebny w przewozach ADR!

Oferujemy kwalifikacje wstępne, przyspieszone, cysterny ADR oraz wszelkie najwazniejsze zagadnienia z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych.

Dzwoń do nas i zamawiaj szkolenia ADR w dolnośląskim.

Więcej

P.H.U Danwoj

-
-,
Poznań
wielkopolskie

O firmie:

Szkolenia ADR w Wielkopolsce prowadzimy dla chętnych kierowców oraz firm transportowych. Dzięki naszej wiedzy możemy przekazać Państwu najważniejsze treści dotyczące przewozu ADR oraz zasady ich przechowywania. Pracownicy Twojej firmy po naszych kursach ADR w Obornikach stworzą prawdziwą wartość dodaną do transportu, unikniesz także niejasnych sytuacji związanych z zasadami przewozu ADR.

Więcej

CORSA Tomasz Kacprzyk

Wojska Polskiego 100
16-400,
Suwałki

O firmie:

Szkolenia ADR w podlaskim w Corsa dadzą Ci pewność zdobycia ważnej, fachowej wiedzy potrzebnej w przewozie materiałów niebezpiecznych. Zgodnie z ustawą podczas wykonywania transportu tego typu ładunków wymagana jest licencja, a my pomożemy Ci ją zdobyć.

Już teraz zapisz się na kurs ADR w podlaskim, nei zwlekaj i podnieś swoje kwalifikacje!

Więcej

CEiD MADA

Obrońców Pokoju 10
67-200 ,
Głogów
dolnośląskie

O firmie:

Szkolenie ADR na Dolnym Śląsku w MADA da Ci fachową wiedzę z zakresu transportu materiałów niebezpiecznych, przygotowanie do elitarnej pracy przewoźnika ADR, pewność jakości wykonywanej usługi.

Oferujemy obszerną wiedzę o materiałach niebezpiecznych. Nasz wykładowca to doświadczony doradca ADR którego kurs ma za zadanie w pełni przygotować Państwa do egzaminu.

Już teraz zdecyduj się na szkolenia ADR dolnośląskie, których cena mile Cię zaskoczy.

Więcej